#43 Ozan Muhammed Kabak - Sayfa 130 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
ofsaytı bozduğu pozisyon rezalet.
Rakibi önden karşılarken sıkıntı yaşamıyor pek -cheryshev/miranchuk içinden geçti bir pozisyonda o ayrı- ama yandan gelen toplarda hala zaafı devam ediyor. Mert'in 2 top çıkardığı pozisyonda hata yaptı mesela.

Onun dışında ayağı çok iyi. Fizik olarak da iyi seviyede çok ezilmedi dyzubaya

ofsaytı bozduğu pozisyon rezalet.
Rakibi önden karşılarken sıkıntı yaşamıyor pek -cheryshev/miranchuk içinden geçti bir pozisyonda o ayrı- ama yandan gelen toplarda hala zaafı devam ediyor. Mert'in 2 top çıkardığı pozisyonda hata yaptı mesela.

Onun dışında ayağı çok iyi. Fizik olarak da iyi seviyede çok ezilmedi dyzubaya

Ofsayt pozisyonu cidden sacmalikti onun dışında epey beğendim ozanı.. normalde caglar-merihin bariz gerisinde goruyordum ama dünku oyunu umut vericiydi

Mecburiyetten buldugu sansi iyi degerlendirmis, gelen ilk teklifte de aklini kullanarak avrupaya acilmis bir cengaver.

Diger potansiyelli genclerde ozanin actigi yoldan ilerlemeliydi.

mecburiyettten buldugu sansı,kendisi 2018 yaz kampında olsaydı,kampta verilecekti zaten.fatih hoca bunu o yaz söyledi.ama sakattı sanırım ozan.

milli takıma gitmiş ve sakatlanmış.

OZAN KABAK KADRODA OLACAK

Galatasaray'a değer katan bir akademi kurmak istiyoruz. Bu sene onu Ozan'la kullanacağız. Burada yok, bizle olmasını çok önemsiyorduk. Burada geri bildirimi belki stoper ile ilgili başka karar almaya itebilirdi. Akademimiz ve genç oyunculardan vazgeçmeyeceğiz. Her sene minimum 1 oyuncu da olacaktır. Her geldiğimizde de çıkmıştır. Akademi varsa, buradan bir şeyler çıkmak için olmalı. Bazıları yıldız oldu, bazıları yıldız altı oldu ama Galatasaray'a hizmet verdiler. Bir tane minimum çıkmalı.

1.benim hafızamla yarısmayın
2.ruyalarımla alay etmeyin

: )

iyi forumlar

Son düzenleme:
6 ay dahi hizmet etmedigi Galatasaray'i, sozlesmesindeki bir madde ile santaj yaparak ayrilan bir futbolcunun forumda halen konusulmasi dahi zaman kaybi. Galatasaray'i dusunmeyen hickimsenin benim kalbimde yeri yok. Kalicam deyip, Agustos ayinda giden Arda'dan, 3 ay once kufur ettigi Tupcu ile siritarak kahvalti yapan Fatih Terim'den farki yok benim icin. Ki Arda ve Fatih Terim bu kulube yillarca hizmet etmis adamlar.

Uzun dönemde türk futbolcular için yurtdışı daha cazip olacak zaten.
Kur ve vergiden dolayı , o yüzden çok büyük düşüş yaşamadıkça türkiyeye dönüşü imkansıza yakın bence.

Üst Alt