#43 Ozan Muhammed Kabak - Sayfa 134 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Futbolculuktan para kazanmadığınız ve bu meslekte bir kariyer hedefiniz olmadığı için bu kadar rahat konuşmanızı normal karşılıyorum.

Fakat Ozanın Galatasaraylı olmadığı kanısına nereden varıyorsunuz? Bu çocuğun sözleşmesinde 7.5 milyon çıkış maddesi varken, kulübüne daha çok para kazandırdı mı? Evet.

Gittikten sonra Galatasaraylı olduğunu ve Türkiye'de başka kulüpte oynamayacağını belirtti mi? Evet. Ve ben bu konuşmasını bizzat canlı olarak instagram üzerinden verdiği röportajda dinledim. Hiç öyle şov felan yapmadı, gayet saygılı ve samimi bir şekilde Galatasaraylı olduğunu söyledi. Kulübü ne kadar sevip sevmediğini nereden biliyorsunuz?

Türkiye gibi bir ülkede 18 yaşında bir gencin en ufak hatasında kadroya girememe ve kariyerini bitirme ihtimali var. Ayrıca işinde en iyi yerlere gelmeyi istemenin neresi kötü? İlerde tekrar bize gelip gelmeyeceğini nereden biliyorsunuz?

Ozanın ilerde kulübe bir yanlışı olursa istediğinizi söyleyebilirsiniz fakat şuan camiamızı Avrupada en iyi şekilde temsil edecek birinci kişi
5
Gerçek gsliler şu msjı okusun
Sizinle ayni firikde olmak zorunda degilim.
Benim icin Ozan Galatasarayi ve hocayi yari yolda birakan bir oyuncudur ve bu hic degismeyecek. Sirf o para inceligini yapti diye ona super Galatasarayli olarak bakamam.
Kurallar cercevesinde herkes istedigini soyleyebilir. Herkes herkesin dusuncesine saygi gostermek zorundadir sizde dahil.

Benim icin Ozan Galatasarayi ve hocayi yari yolda birakan bir oyuncudur ve bu hic degismeyecek. Sirf o para inceligini yapti diye ona super Galatasarayli olarak bakamam.
Kurallar cercevesinde herkes istedigini soyleyebilir. Herkes herkesin dusuncesine saygi gostermek zorundadir sizde dahil.

herkes istediğini söyleyebilir, başkaları da buna istediği tepkiyi gösterebilir

saygıdan kastın ne bilmiyorum ama hayır herkes herkesin düşüncesine saygı göstermek zorunda değildir ki tepki göstermek saygısızlık değil zaten

herkes istediğini söyleyebilir, başkaları da buna istediği tepkiyi gösterebilir

saygıdan kastın ne bilmiyorum ama hayır herkes herkesin düşüncesine saygı göstermek zorunda değildir ki tepki göstermek saygısızlık değil zaten
Sen bana konusma, sus, bunu soyle, sunu soyleme, bos konusma, bos yapma diyemezsin ustteki bazi arkadaslar gibi.
Herkes kurallar kapsaminda dusuncesini/fikrini soyliyebilir ve ya tepkisini gosterebilir.

Liverpool FC antrenman günlüğü açıklaması:
“Antrenmanın devamında 5’e 2 top kapma çalışması yapıldı...”

“You Will Never Walk Alone” isimli Liverpool taraftar forumundan Arnold Harris Kessen:

“Bir kere de teknik taktik çalıştır Jurgen Klopptor”

Antrenmanda pasta kesmeye son, 5’e 2’ye son, Schalke gibi dandik takımlardan komisyon alıp futbolcu transfer ettirmeye son. Hemen futbolu bilen bir İtalyan hoca!!!

Liverpool FC antrenman günlüğü açıklaması:
“Antrenmanın devamında 5’e 2 top kapma çalışması yapıldı...”

“You Will Never Walk Alone” isimli Liverpool taraftar forumundan Arnold Harris Kessen:

“Bir kere de teknik taktik çalıştır Jurgen Klopptor”

Antrenmanda pasta kesmeye son, 5’e 2’ye son, Schalke gibi dandik takımlardan komisyon alıp futbolcu transfer ettirmeye son. Hemen futbolu bilen bir İtalyan hoca!!!
Ciddi ciddi 2 aya görevi bırakabilir Klopp :asd:

Gelecek sezona Gerrard ile başlayabilirler.

Ciddi ciddi 2 aya görevi bırakabilir Klopp :asd:

Gelecek sezona Gerrard ile başlayabilirler.

Yapmazlar yahu heralde o kadarını. Bu sene sakatlıklar vs oldu.

Geçen sene son maça kadar oynadılar, covid falan doğru düzgün dinlenmeden yeni sezona başladılar bir sürü şanssızlık oldu. Maçlar seyircisiz ki Liverpool İngiltere’de taraftarından güç anlam en önemli takım.

Yani başarısızlık nedeniyle Klopp’u yollarlarsa Liverpool şampiyon olamıyoruz diye ağlamasın bundan sonra. Böyle bir nankörlük ederlerse umarım olamazlar da.

Ozan kabak asla Galatasaraylı değildir. Ozan sinsi bir çocuk.

Üst Alt