#43 Ozan Muhammed Kabak - Sayfa 157 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Marcao kendisinden çok daha potansiyelli olmasına rağmen hiç sorun çıkartmadan direkt imzaladı sözleşmeyi hemde 25 yaşında olgunlaşmaya başladığı dönemde,Ozan ise 18 yaşında iken sözleşme yenileyip elimizi kuvvetlendirmedi ya Ozan çok profesyonel ya da Marcao hasta cimbomlu.

SM-J500FN cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

marcaonun yanindan gecemez, cok sansliyiz marcao gibi topcu dünyada zor bulunur. üstelik brezilyali yakinda milli takimada cagrilir, cagrilmazsada a milli takim icin söz kesilmeli :uiyy: :ubulut:

Aslında ilk çıktığında daha 18 yaşında Şampiyonlar Ligi performansı filan çok çok iyiydi Ozan 'ın ama maşallah küme düşme bağımlısı oldu daha 21 yaşına ama kariyerinde oynadığı maçların çoğunu küme düşmemek için oynayan takımlarda geçirdi

Bilmiyorum ben Ozan Kabak 'ın eninde sonunda Galatasaray 'a döneceğine inanıyorum

Norwich yerine gelmek istede bize gelirdi bence sırf epl diye ottan bir takıma gitti orada da tutunamicak belli ki eğer bundan sonra bize yanlamaya çalışırsa eğer tüm kapılar kapatılmalı ya da çerez parasına oynamalı elin rumeni bile burda oynamak için can atıyo ozan efendi artık kafanı bi güzel sürtersin

İngiltere'de Norwich forması giyen Ozan Kabak, eleştiri oklarının hedefinde. Eski İngiliz oyuncu Jamie Redknapp Ozan için, "Bu çocuk Kendini Zidane sanıyor. Kendi ceza sahasında topla 360 derece dönmeye çalışıyor. Vazgeçmesi lazım. Aptalca hataları bırakmalı" diye konuştu.

Maasi biraz düsük olsa, bende kiralik + x mac yaparsa yada sampiyon olursak zorunlu opsiyonla getirmeye yanayim. Norwich herhalde lig'de kalamaz ve opsiyon cekilmez.

Üst Alt