#43 Ozan Muhammed Kabak - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Ulan çıksın oynasın çocuk en kötü ne olabilir ki ? yıllarca Semih-Chedju-Dany-Hakan gibi adamları izlemedik mi biz stoper olarak veya günümüze geldiğimizde Maicon-Serdar-Ahmet filan hiç mi başımızı yakmadı haydi Serdar 'ı ayıralım bunlardan o adam konsantre olduğu zaman gerçekten iyi oynuyor (dengesiz hallerini hesaba katmazsak)

Ne olacak Ozan oynasa Ahmet veya Maicon 'dan çok mu kötü oynayacak ? Ozan oynadı diye Şampiyonluk mu gidecek ?

Veya Yunus oynasa Sinan-Eren 'in verdiği katkıyı veremeyecek mi ? onlardan çok mu kötü oynayacak ?

Fatih Terim geldiği zaman Yunus ve Ozan ikilisi ön plana çıktı ama sadece bu ikiliyle sınırlı kalmayalım Ali Yavuz Kol-Recep Gül-Atalay Babacan-Gökay Güney-Ahmet Sivri bu çocukların hepsini kazanmaya çalışmalıyız sonuna kadar ...

Fatih Terim gençlere formayı böyle zorlu maçlarda vermeyi sever, oynayacağına yönelik duyumlar da artmışken Kasımpaşa maçında formayı alacağını düşünüyorum. Umarım aldığı formayı hiç bırakmaz aslan parçası. Şansı bol olsun.

edit: Zorlu maçtan kasıt Lokomotiv maçı, Kasımpaşa her ne kadar güzel futbol oynasa da içerde zorlanacağımızı düşünmüyorum.

Eğer kasımpaşa maçında ilk 11 de çıkarsa Allah yardımcısı olsun , çok zorlu bir rakibe karşı çok zorlu bir görev..

ne olursa olsun desteklemeye devam edeceğiz.

şans bulması an meselesi gibi geliyo,hazırlık macında ilk 11 başlamış.donkla beraber 90 dakika stoperde oynamış.maiconun ödemi varmış.ahmet zaten rezil.serdar iyileşir mi net değil.

fiziği çok zayif bunun. bunlar ne bicim altyapı hocası anlamıyorum. stoper diye yetiştiriyorsun ama onyekuru'dan cılız.

fiziği çok zayif bunun. bunlar ne bicim altyapı hocası anlamıyorum. stoper diye yetiştiriyorsun ama onyekuru'dan cılız.
pardon ama son fiziğini gördün mü ozanın?bi de onyekurudan cılız demişsin...ne denir ki yani
DlsnvepW0AAlkZW.jpg

bu mu zayıf fizik? haha : )

Fiziginde problem yok ayagi da iyi. Pas yapabiliyor gibi gorundu.

Sans bulacak bol bol umarim degerlendirir galiba cift ayakli umarim mental olarak taktik olarak sertlik olarak da iyidir

Üst Alt