#43 Ozan Muhammed Kabak - Sayfa 20 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Hummels kariyerinde doğru dürüst kart görmemiş ve en az foul yapan stoper, bu bir kriter olmamalı
Bahsettiğin adam topa müdahale zamanlaması açısından dünyadaki en iyi stoper olabilir o yüzden az kart görmesini veya az sayıda faul yapmış olmasını olağan karşılayabiliriz.
Ben Türkiye liginde agresif olmayıp da iş yapan stoper hatırlamıyorum.Sakin stoper çok üstün bir yeteneği yoksa anca H.Balta seviyesinde stoper olur renktaş.

Ne abartıldığı kadar iyi nede abartıldığı kadar kötü ama bence Ozanı oynatacak lükste değiliz şu kadro yapısıyla

Son iki sayfaya baktım bir tane olumsuz yorum yok, kime niye sokup çıkarıyorsunuz kendi kendinize niye yükseldiniz bu kadar ? :asd:

Olumsuz gibi gözüken 1 tane var o da oynasın demiş.

Yavas yavas oynayacak. Hata yapacak mac kaybettirecek ama kazanacaz ozani. Çünkü iyi stoper olursa ve az buçuk piyasasi olan bir adam ise iyi paralara satariz

Fazla enerji var ustumuzde kelle istiyoruz

CvJLKU3XEAEgOGf.jpg

Ozan 'ın tek sıkıntısının tecrübesizlik olduğunu düşünüyorum

Kasımpaşa maçında ne derece iyi defansif özelliklerinin ve ne kadar sakin olabildiğini gördük
Akhisar maçında yeteneğini topla ilişkisinin ne kadar iyi olduğunu gördük
(Tabi bu söylediklerim STSL seviyesinde ve 18 yaşında olduğunu düşünerek)

Bence sürekli oynayıp sabit bir oyuncu haline gelirse sürekli üstüne koyarak çalışarak devam edecektir Semih gibi geriye gideceğini hiç düşünmüyorum

Hani şöyle bir durum var Maicon ligimize bakarak inanılmaz tecrübesi var adamın(3xPortekiz Şampiyonluğu , Uefa Kupası , 2xPortekiz Kupası, STSL şampiyonluğu, Senelerce Şampiyonlar ligi ve Avrupa liginde oynamış bir adam) 30 yaşında bu adamın kaç kere hata yaptığını hatırlayalım veya 2 kere lig şampiyonu olmuş milli takımın stoperi ve Galatasaray 'ın belki de tek as stoperi Serdar 'a bakalım. Serdar bu yaşında olmasına rağmen kaç tane hatasını gördük ben bile unuttum

Ozan Kabak daha 18 yaşında yahu ? geçen hafta Varane-Thiago Silva 'yken bu çocuk Akhisar maçını kaybettik diye niye bu kadar eleştirildi ki ? yav adamın geçen haftaya kadar profesyonel kariyerinde ilk 11 başladığı maç yoktu. Geçen sene malatya maçında 1 dakika bu sene alanya maçında 4 dakika sahada kalmış bu çocuk sonra çat diye ilk 11 'e yerleşti bunlardan birisi liderlik maçıydı diğeri baş belamız Akhisar ile deplasman maçıydı

Ozan 'ın gol pozisyonlarındaki hataları tamam kabul ama maç içinde Ozan 'ın çok iyi yaptığı bir sürü hareketi gördük. Yav Belhanda-Emre 'nin bir araya gelse atamayacağı kadar güzel bir pas çıkardı bu çocuk topları çok iyi kullandı bu çocuk

Yapmayın etmeyin yıllar sonra ilk defa 1 oyuncumuz çıkmış alt yapıdan onu da harcamalayım

Ya şöyle bir durum var mesela tutup takımın forvetini alt yapıdan çıkarıp oynatamayız veya Rodrigues 'in elinden formayı alıp Recep Gül 'ü kazanmaya zorlayamayız ama gerideki oyuncuları gerçekten alt yapıdan çıkarabiliriz

Mesela elit takımlar bile yapıyor bunu Liverpool T.Alexender Arndold 'u çatır çatır oynat mıyor mu sağ bekte ? veya Joe Gomez 'i 18 yaşında alıp pişirmediler mi ? Barça yıllarca alt yapısından yetiştirdiği defans oyuncularını kullanmadı mı ? Real Varane 'ı ilk aldığında muazzam bir stoper miydi sanki hiç mi hata yapmıyordu ? Marquinhos 19 yaşında geldiğinde PSG 'de bu kadar iyi bir stoper miydi ?

Ozan daha 18 yaşında tabiki hata yapacak adam daha yeni oynuyor gözünüzü seveyim adama en çok bizim destek olmamız gerekiyorken sürekli ya göğe çıkartılıyor ya dibe sokuluyor oğlan ...

Üst Alt