#44 Henry Domercant - Sayfa 10 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#44 Henry Domercant

Cevap: #44 Henry Domercant

tokattan basketci mi cikar yav beni bugun iyi guldurdun gayretullah razi olsun

c0256b017f278c5b2b796aa0b9e7f64c.jpeg

kim bu sivasli?

basketci olmasina imkan yok zaten niye koydun bu resmi anlayamadim

yha bütün forum zmanaımı sana anlamadıgın şeyleri anlatmakla geçiriyorum ve foruma verimli katkı yapamıyorum yahu.

attıgım adamda tokatlı rentaş hani senin bildigin tokat dc den patrick peterson. cahil. nba izle biraz. hakkı kardeşimi özledim o bilirdi ve çok gülerdi

yha bütün forum zmanaımı sana anlamadıgın şeyleri anlatmakla geçiriyorum ve foruma verimli katkı yapamıyorum yahu.

attıgım adamda tokatlı rentaş hani senin bildigin tokat dc den patrick peterson. cahil. nba izle biraz. hakkı kardeşimi özledim o bilirdi ve çok gülerdi

ilk defa duyuyorum ayrica ben nba izlemem orasi sikeli lig. eurolig en iyisi. simdi sana spanulis desem meze sanarsin o yuzden oraya hic girmiyorum cehaletinle yogrul insh.

ilk defa duyuyorum ayrica ben nba izlemem orasi sikeli lig. eurolig en iyisi. simdi sana spanulis desem meze sanarsin o yuzden oraya hic girmiyorum cehaletinle yogrul insh.

ya yurolig nedir pivotlar 3lük falan atıyo öyle şey mi olur so gay. ayrıca takip etmesemde üstün bilgimle sponuls ve diamntidisi bilirim. ama patrick petersonuda bilirim. nsye ya il de yaşıyorsun nba degince bomba sanıp cherife götürüyorsun. ben da ne diim.

basketten fazla anlamam ama bu adamdan gram katki alamadik, sakatlik vs derken yine bu sene de ise yaramayacak gibi görünüyor

Unics'te ki kadar oynaması kolay değil ama Arroyo'nun önderliğinde, belli bir düzen içinde hala cok iyi katkı verebilir Domercant. Yeterki sakatlık yaşamasın.

Daha 1 senelik borcu var bize Reis´in. F4 icin ciddi katki yap ödeselim.

Attigi basketlerden sonra kendisi de rahatladi. Yüzünden anlasiliyordu. Daha da iyi olmali ve olacak insallah

Üst Alt