#45 Marcão - Sayfa 129 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Niye gommesinler abi benim gözümün önünde 2 senedir her an belhanda gömülüyor bu da gömülecek, bu macta belhanda les gibiydi de takimin icine eden de marcao idi

——————————————————
Yasama, Yürütme, BELHANDA!
Böyle durumlarda en sevdiğim oyuncuya kadar eleştiririm her zaman ama aynı şeyleri tekrar eder dururuz bak Belhanda için bile susmaya başladım tekrarlamanın manası yok çünkü.

Marcao paşa akıllı olmalı olmuyorsa oturur kulübede. 22 yaşında göğüslerde o yağın olmasının kolay tolere edilmeyeceğini de söylemiştim, biz de spor yapıyoruz o vücutlar full kas seviyesine çok zor geliyor sporcu olsan dahi kolay değil ki genel olarak yağlı bir yapısı var bu da özellikle tek hamleli pozisyonlarda hata yapmasına sebep oluyor.

Bize gelen genc oyuncu :

Ucuz olmali
Adaptasyon süresi en fazla 2 gün olmali
Senede en fazla 2 kötü mac oynama hakkina sahip olmalidir
Hayatini yasamayip kendini sirf takima adanmali
Baska takimlar istediginde takimda kalmak icen direnmeli

Yoksa cöpdür yada serefsizdir.

Sonra niye genc oyuncu almiyoruz.

Böyle durumlarda en sevdiğim oyuncuya kadar eleştiririm her zaman ama aynı şeyleri tekrar eder dururuz bak Belhanda için bile susmaya başladım tekrarlamanın manası yok çünkü.

Marcao paşa akıllı olmalı olmuyorsa oturur kulübede. 22 yaşında göğüslerde o yağın olmasının kolay tolere edilmeyeceğini de söylemiştim, biz de spor yapıyoruz o vücutlar full kas seviyesine çok zor geliyor sporcu olsan dahi kolay değil ki genel olarak yağlı bir yapısı var bu da özellikle tek hamleli pozisyonlarda hata yapmasına sebep oluyor.
Kulubede otururda alternatifi kim? Yerine kim oynayacak? Ahmet veya Donk. Bu ikiliden biri Luyindama ile oynarsa tatmin edici bir ikili olur mu? Olmaz. CL'de is yapar mi? Bence yapmaz. Kenarda Luyindama ve Marcao'yu zorlayabilen bir stoper yok maalesef.

Rodellaga kasar topcu ,attirdi adami
Kabak gibi daldi ikinci pozisyon bambaska bir olaydi pozisyon bilgiside icerior topla donecek sandi hizini ayarlamdi basit bi ittiris olacakken kartlik hareket oldu.

Marcao hata yapior ama takimin genel defansinda bir hata var nzonzi ile toplanir birde yatsin bir hafta akillansin az
Bizde iyi oynamaz ise bu sene tekrar geldigi yere duser

Ben hala güveniyorum kendisine iki üç maç ve pozisyonla futbolcu gömülmez. Belhanda zararlısı o pozisyondan önce yine laubaliliği ile adamı ateşe attı. Benim güvenim tam.

Üst Alt