#45 Marcão - Sayfa 163 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
23 yaş stoper için genç. Bu arkadaşı rahatlıkla 5-6 milyona göndeririz bir yere. Kesinlikle elimizde patladığını düşünmüyorum.

Rezil herif.

Savruk, ağır, cahil..

Süper Lig’in en kötü stoperi olabilir.

Hele hele Serdar Aziz bunu cebinden çıkarıp 5’e katlar.

Bu aptal herif için gittik Serdar’ı bonservissiz şikecilere gönderdik.

Alırken değil verirkende reziliz, inanılmaz.

Işte beğenmediğiniz hoca bu gibi çöplerden maksimum verim alıp, futbolcuya benzetiyor.

Bunlar ne yapıyor? Hocaya ihanet etmekten başka? Evli adam 7/24 insta’da göt meme likelıyor eli sibinde.

Bunlarla uğraşıyor hoca, bunlarla.

Bunlar profesyonel değil. Hocanın tek hatası bu yabancı hain oyuncu grubuna güvenmektir.

İnanılmaz lakayıt, gevşek. Şu duran topta kendilerini atmadan kaçıncı golü yedirdi bilemiyorum. Birader vuramayacaksan bari rakibi boz, sen her yere düşünce faul çalınacak diye kaide yok. Eyvallah herifler duran topları iyi kullanıyor da, böyle gevşek stoperler olunca gol olmayacak topa da vurdurup yiyebiliyorsun. Rakiplerin stoperler kazma da olsa en azından Galatasaray'la oynuyoruz diye konstantre olduklarından biz atamıyoruz böyle goller. Onun dışında 3'lü adamı işte, hayatının hiçbir yerinde çift tandemde bu herife güvenip büyük hedeflerde yola çıkmam. Sörloth'a her pozisyonda paspas olan herifin ŞL'de fark yaratabileceğine inanmak güç. Devre arası teklif olursa satıp Luyi gibi bir tane potansiyelli Afrikalı alalım.

neyse ben de marcao gömücü tayfa nerde diyordum gökhan kardeşimiz başlatmış neyseki.

hadi beyler nerde kalan marcao haterları yakmıyor muyuz lisansını

Bu pozisyonu israrla göstermedi it herifler. Uzaktan gösterdiler onda bile bir müdahale olduğu belliydi

##Hemen bir portekizli hoca##

Üst Alt