#45 Marcão - Sayfa 197 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Valla Marcao nere Danny nere yersiz bir benzetme olmuş, Marcao Avrupa'nın vasat takımlarında oynayacak kalibrede. Büyük takımların sözde taş stoplerinin de hepsi hata yapabiliyor, pozisyonunu kaybedebiliyor hiçbiri kusursuz değil zaten bu adamın ayağı ise neredeyse kusursuz hele bir stoper için düşünürse kesinlikle öyle zaten.

Ne zaman ne yapacagi belli olmayan bi stoper. O paralara satilirsa buyuk kazik olur gidecegi yerde de ndiaye ne kdr tutunduysa marcao da o kdr tutunur. Stoperlerdeki gereksiz ozguveni sevmiyorum. Dany de boyleydi antepte parliyordu bizde patlamaya basladi

Katilmiyorum Ama saygi duyarim görüsüne

Stoperleri gectim artik kalecilerin bile özgüvenli olmasi gerekiyor oyun kurma konusunda

Yasi da genc henuz sonucta 30’lu yaslarda bir oyuncu degil

3lü oynuyorlarsa başka
jetro williams wardı cevval bir kenar
ama riedewaldı hatırlayalım genç ajaxlı
palace aldı 1 maç stoperde oynattı o gün bugündür oynatmıyor
oyun tarzları vicutları benziyor
giderse başarılar dilerim ama zart zurt kart görürse işi yaş

victor ruiz hamlesi bekliyorum yerine. Bonservis ödeyecek durumumuz yok. Ruiz bence iyi stoper ama sakatlığa meyilli. Sezon başı kampını da kaçırdı. Riskli olur.

Eğer sezon biter bitmez Marcao satılıp yerine gelse güzel oldu derdim. Bonservisi de orta sahaya harcardık.

3lü oynuyorlarsa başka
jetro williams wardı cevval bir kenar
ama riedewaldı hatırlayalım genç ajaxlı
palace aldı 1 maç stoperde oynattı o gün bugündür oynatmıyor
oyun tarzları vicutları benziyor
giderse başarılar dilerim ama zart zurt kart görürse işi yaş

transfer olursa, bizden gitti ustad. Naparsa yapsin yeterki para getirsin.

EgnMlqLXsAEmLD8

Oyuncu genç olunca ve maaşı da abartı olmayınca satmak ne kadar kolay oluyor.Para kazanabileceğimiz sadece 2 oyuncu var.Şampiyonlar ligi gibi oyuncuları sergileyebileceğimiz bir vitrine çıkıyoruz 2 senedir.Takımın yarısı +30 diğer yarısı kiralık.Elalemin andonesunun reklamını yapıyoruz.Düzgün bir planlama yapabilseydi şu yönetim 2 yıldır gidip bütçe yetmiyor diye kiralıklara muhtaç kalmazdık.Satılırsa umarım parayı mantıklı kullanırız umarım...

GM 8 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Üst Alt