#45 Marcão - Sayfa 207 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Bu arada şu an 15+pay şeklinde satılmasına okeyim ben çünkü eksik takımla sezona girmenin bedelini ağır ödeyeceğiz eninde sonunda.

Onun yerinin dolacağını da hocanın açıklamasına güvenerek söylüyorum.

senin fransadaki elemanı 10mye bırakırlar mı yav
marcaodan sonra cuk oturur gibi duruyor
gerçi 2 temmuzda 4milyona almışlar daha yeni satarlar mı acaba
bi emenike transferi hatırlıyorum yazın fener alıp oynatmadan rusyaya satmıstı

15m. euroya satan Galatasaraya ihanet eder!!!!

20m. euroya satan Sampiyonlugu satar!!!

25 milyon euroya satilabilir ancaaak yeni stoper ile kesin anlasmadan Marcaoyu satmak yok.

Video hazırlayan biri olsaydım Marcao'nun gelişimini göstermek için şu anları içeren bir video hazırlardım, koca medyada da bundan bahseden olmadı, şimdi buraya yazıyorum, videoyu twitterda paylaşsak ertesi gün medyada biri yazar kesin.

Neyse.

1.Hatırlarsınız Erzurum maçı, Rashad Muhammedle girdikleri top, terste kalışı ve yediğimiz gol.

2. Seferovic'in Benfica maçında çektiği top ve yine yediğimiz gol.

Şimdi pozisyonlar bire bir aynı değil ve rakipler de farklı lakin Neftçi maçında da benzer pozisyon oldu ve bu sefer tekte müdahale etmeyi tercih etmedi ki etseydi yine kaptırıp adamı arkasına kaçıracaktı. Vücudunu topla adamın arasına koyup fizik üstünlüğüyle kontrol etti topu ve pozisyonu engelledi.

Sen hatırlarsın, üzerine konuşmuştuk o dönem sanki @Ahmet Özgün Güven
Defans oyuncuları için bu tarz zaaf pozisyonların düzelmesi/düzelmesi yönünde hamleler olması çok değerlidir.

Geçen sezona da rezalet bir fizikle başlamıştı, bu sezon bu açıdan da iyi duruyor. Avrupa Ligi gruplarında az iş yaptığımız an 25 milyon euroya gideri var kesinlikle ama o sözleşme 1.2 maaşla uzamalı önce, fazla değil ama 1.2 olacak maks.

Sence top seviye bir defans olma şansı var mı? Ağır olduğu için pozisyon bilgisinin ve konsantrasyonunun üst seviyede olması gerektiğini konuşmuştuk defansif olarak. Fizik olarak zaten iyi olmak zorunda. Hata yaparsa ya da bir an uyursa rakibi yakalama şansı düşük. Şu an belli bir seviyeye geldi en azından söylediğin gibi tecrübelendikçe daha az hata yapacaktır ama en üst seviyeye çıkabilir mi?

Toplu oyunda zaten top class diyebiliriz bir tek diagonalleri daha çok denemesi lazım diyordum 2 tane güzel pas çıkardı geçtiğimiz maç.

Sence top seviye bir defans olma şansı var mı? Ağır olduğu için pozisyon bilgisinin ve konsantrasyonunun üst seviyede olması gerektiğini konuşmuştuk defansif olarak. Fizik olarak zaten iyi olmak zorunda. Hata yaparsa ya da bir an uyursa rakibi yakalama şansı düşük. Şu an belli bir seviyeye geldi en azından söylediğin gibi tecrübelendikçe daha az hata yapacaktır ama en üst seviyeye çıkabilir mi?

Toplu oyunda zaten top class diyebiliriz bir tek diagonalleri daha çok denemesi lazım diyordum 2 tane güzel pas çıkardı geçtiğimiz maç.
Çıkabilir bence yavaşlığını diğer noktalarla kompanze edebilirse.

Onun dışında baş altı takımlar zaten mümkün duruyor.

Bizle yeni sözleşme imzalamazsa yükselmesi daha kolay olur kendi adına. Menajeri de farkındadır zaten free bi şekilde sağlam bi takima gider veya 10m euro falan.

Üst Alt