#45 Marcão - Sayfa 283 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
hiç bir zaman üst düzey bir stoper olamayacak ve üst seviye takımlarda oynayamayacak. bunun 2 temel sebebi var. biri çok dengesiz oynaması, gereksiz yerlerde gereksiz fauller, kartlar yemesi diğeri ise birebirde çok kolay geçilmesi. geçen hafta çalımı yedi golü yedik. bu hafta da ceza sahasının hemen önünde sivaslı oyuncu marcao'yu çok basit bir şekilde geçti, kim olduğunu hatırlamıyorum bir oyuncumuz kademeye girdi. yoksa rakip gene kaleci ile karşı karşıya kalacaktı

SM-N950F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

birebirde cok kolay calim yiyor, peki teknik heyet bunu analiz edip üstünde duruyor mudur? kesinlikle hayir
normalde eksiklerini kapatmasi icin özel calismalar gerceklestirmeli ama bizimkiler anca, takim halinde taktik ya da ayak tenisi gibi seyler calisiyorlar
birseysel sekilde bir oyuncunun üstünde duruldugunu sanmiyorum
herkes yillardir yerinde sayiyor malesef

birebirde cok kolay calim yiyor, peki teknik heyet bunu analiz edip üstünde duruyor mudur? kesinlikle hayir
normalde eksiklerini kapatmasi icin özel calismalar gerceklestirmeli ama bizimkiler anca, takim halinde taktik ya da ayak tenisi gibi seyler calisiyorlar
birseysel sekilde bir oyuncunun üstünde duruldugunu sanmiyorum
herkes yillardir yerinde sayiyor malesef
Birebir de yediği çalım falan değil resmen belini kırıyorlar ...

Ön libero filan olacakken defans olmuş. Çok kritik goller yedirdi, kupadan etti. Ne bilim acayip tuhaf oynuyor. Seneye filan buna güvenip sezona başlarsak geçmiş olsun.

Üst Alt