#45 Marcão - Sayfa 412 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Bizden ısrarla, inatla gitmeye çalışan futbolcular genelde iflah olmuyor.

Bruma illa gidecem dedi, gittikten sonra süründü.

Marcao gidecem de gidecem dedi, kariyeri dibe vurdu.

Zaniolo daha da duramam buralarda dedi, 0 gol, 0 asist.

Ben bunun gibi Galatasaray’ı satarak giden pek kimse hatırlamıyorum bir de Ribery vardı herhalde.

İdmanlara gelmedi kulüpten ayrılmak için, neyi tartışıyoruz.
Ribery konusu farklı.Aklını çeldiler. 2 gün parası geciktirildi ,sözleşmesinde yazıyor "gecikme olamaz diye"onu kullanarak gitti.Ribery'nin yarım dönemde olsa iş yavaşlattığını hatırlamıyorum.menejerleri yaptı her işi.Ribery konusunda bizim yönetim hatalıydı.2 gün gecikmeyle parayı yatırmışlardı ama iş işten geçmişti maalesef.Marcao ; şekil nelson'da görüldüğü gibi iş yavaşlattı,nursuzlaştı.Sonucunda şuan daha önce mutluluk yaşadığı ortamın kıymetini anladı.Paranın herşey olmadığını anladı.Nelson'da anlayacak ama iş işten geçmiş olacak .nelsonu 18-20M bandında verebilirsek Sevillaya mükemmel olur.marcao gelirmi gelmezmi ona sonra bakarız.birde bundan sonra taraftar nezlinde dikiş tutturabilirmi,11'e girebilirmi ? çok soru işareti var.Para vererek gelecekse hiç gelmesin.
Ben her ne olursa olsun.Sözleşme devam ederken ,oyuncunun iş yavaşlatmasından,nursuzlaşmasından nefret ediyorum.Sonuçta zararı kendisine dönüyor ama iş işten geçince kötü oluyor maalesef.

Ribery konusu farklı.Aklını çeldiler. 2 gün parası geciktirildi ,sözleşmesinde yazıyor "gecikme olamaz diye"onu kullanarak gitti.Ribery'nin yarım dönemde olsa iş yavaşlattığını hatırlamıyorum.menejerleri yaptı her işi.Ribery konusunda bizim yönetim hatalıydı.2 gün gecikmeyle parayı yatırmışlardı ama iş işten geçmişti maalesef.Marcao ; şekil nelson'da görüldüğü gibi iş yavaşlattı,nursuzlaştı.Sonucunda şuan daha önce mutluluk yaşadığı ortamın kıymetini anladı.Paranın herşey olmadığını anladı.Nelson'da anlayacak ama iş işten geçmiş olacak .nelsonu 18-20M bandında verebilirsek Sevillaya mükemmel olur.marcao gelirmi gelmezmi ona sonra bakarız.birde bundan sonra taraftar nezlinde dikiş tutturabilirmi,11'e girebilirmi ? çok soru işareti var.Para vererek gelecekse hiç gelmesin.
Ben her ne olursa olsun.Sözleşme devam ederken ,oyuncunun iş yavaşlatmasından,nursuzlaşmasından nefret ediyorum.Sonuçta zararı kendisine dönüyor ama iş işten geçince kötü oluyor maalesef.
Nelsson bilerek kötü oynadı gitmek istediği için mi diyorsun? Böyleyse ağır bir itham, kasıt falan imkansız.

Ribery dönemi herkesin parası geç yatardı, gitmek istediği için gitti.

Marcao ise biten sezonda kötü oynamadı ama başlayan sezonun kampına bilerek katılmadı. Kazanabileceğimizden de az kazandık o şekilde.

Nelsson bilerek kötü oynadı gitmek istediği için mi diyorsun? Böyleyse ağır bir itham, kasıt falan imkansız.

Ribery dönemi herkesin parası geç yatardı, gitmek istediği için gitti.

Marcao ise biten sezonda kötü oynamadı ama başlayan sezonun kampına bilerek katılmadı. Kazanabileceğimizden de az kazandık o şekilde.
Kötü oynuyor demiyorum.İnanılmaz isteksiz , nursuz ruh halinde görüntüsü çiziyor diyorum.Allahı var sahaya çıkınca belli etmiyor.Doğruya doğru.marcao'da 3 aşağı 5 yukarı bu ruhaniyetteydi.
Aslında geçen seon başı konuşularak halledilmişti ama bu sene Sanchis'in gelmesi sonucu yedeğe geçerekte katmerlendi gibi.yine Sevilla lafları dönmeye başladı.Umarım iyi bir meblağ'a gider.

Marcao'nun tavrıyla Nelssonun arasında çok fark var. Birisi direkt olarak gemi yakma modundaydı.
Nelssonda biraz mallık var yaşının geçtiğini ve atılım yapması gerektiğini düşünüyor ama anlamadığı şey sen daha 50 yaşındaki adamdan formayı alamıyorsun. Kendinden az çevik herif gelip formayı aldı diye de küskün.

Bir miktar zeka çalıştırsa bu sene bolca şans bulup forma alacağını anlar minimum 25 maça çıkacak belki Uefa kupasına gidecek bu takım ve şampiyonluk olacak. Sezonun daha ilk çeyreğinde ağlayıp sızlamak yerine hazirana kadar sabretmeye çalışsa kendisi için en iyisi olacağını algılayamıyor

Büyük ihtimalle Nelsson'un Sevilla transfer haberleri doğru..
F_Tna3hWgAAnuo1

Üst Alt