#45 Marcão - Sayfa 84 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Hocam yeri gelmişken bir sorayım PRP cidden işe yarıyor mu ? 1.5 yıl önce özelden görüşmüştük pubis vardı ben de uygulattım PRP hiçbir işe yaramadı ..PRPden yaklaşık 6-7 ay sonra zamanla düzeldi hatta şöyle söyleyeyim spor salonunda kasık çalışmaları yaptım o hepsinden iyi gelmişti..
osteoitis pubisde işe yaramayabilir ama kas yaralanmalarının akut tedavisin çok işe yarıyor

Marcao’nun yapılan MR tetkiklerinin ardından sağ kasık adalesinde orta düzeyde zorlanma ve kanama tespit edildi.

@Melih Peker
@Hekim Aslan
@Mustafa Canaslan
@Ibrahim Özveren

Melih renktasin yazisinin altina imza atilir. Ekleyecek birsey kalmamis. Aslinda iş oyuncunun bünyesinde ve oynama arzusu/ozverisinde bitiyor. Normalde kesin istirahat sart. Lakin sampiyonluk maratonuna girmis bir durumdayiz ve Marcao gordugum kadariyla gercekten takimi sahiplenmis. Vucudu guzel tepki verirse sandigimizdan daha kisa bir surede donebilir

Donk varken çok problem olmaz adam altın çağını yaşıyor..Luyindama savruk olmazsa konya maçında savunma sıkıntısı çekmeyiz..Şu an olmazsa olmaz adamımız muslera ve feghouli onlara birşey olursa b.ku yedik

Belirttiğim üzere Konya maçında riske edilmeyip Bjk maçında 11'de olacaktır üstad, Donk - Luyi ikilisi ile çıkarız Konya maçına

Galatasaray SK: "Marcao’nun yapılan MR tetkiklerinin ardından sağ kasık adalesinde orta düzeyde zorlanma ve kanama tespit edildi."

Donk formdayken Konya'da riske etmeyelim.

Luyindama ve Marcao gibi adamlar Galatasaray'ın yeni ve sempatik yüzü.

Maçları izlememde bazen tek başlarına etken oluyorlar.

Üst Alt