# Abdussamed Karnuçu - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Üstad adamın menajeri falan mısın her gün 10 mesajın sadece karnuçu'yu övmek üzerine gördüğüm kadarıyla.

yok baba,ben ancak kedim şeronun menejeri olabilirim, bir garip insan evladıyım ve fanatik Galatasaraylıyım işte,yetenekli çocuklar kayıp olmasın derdindeyim.. ekmek kavgasında fakirlik sermayemizle dünyamız küçük,sevinçlerimiz küçük hüzünlerimiz ise sonsuz işte ...

İnşallah Hatay maçında hem Atalay hem de Abdussamed şans bulur, Yunus 'dan Celil 'den filan daha iyi bu ikili benim gözümde

Son u19 porto maçında yılan gibi oynamıştı tam bir dos. Umarım geliştirir kendini o bölgedeki ihtiyacımızı karşılar. Fiziği biraz zayıf gibi duruyor

CLT-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

son oynadığı porto macı,efsane oynamış,yeniden izliyorum becerebilirsem kırpma yapıp buraya atacağım ama yunus,atalay,mustafa,gökay arasında parlamış,resmen porto ile tek başına savaşmış...

İlk alt yapı maçlarımızı izlemeye başladığımda Atalay ve Ozan ile birlikte en beğendiğim oyuncu olmuştu Abdussamed. Zaten Ozan muazzam bir parlama yaptı, Atalay 'da ilk ismini duyuran olmuştu bu gençler arasında ama Abdussamed bence hala hak ettiği ilgiyi bulamadı tabi yaşadığı sakatlık da çok önemli bu konuda ama inanın bu çocuk 6 numara gibi 6 numara

Nasıl ki Maicon&Ahmet ikilisine Fatih Terim hiç güvenmediği için çat diye bir anda Ozan Kabak 'ı izledik A takımda bence Trabzon maçından itibaren Fernando ve Donk yerine de Abdussamed şans bulsa sene sonuna kadar ağzımı açıp laf etmem iyi de olsa kötü de olsa sonuna kadar desteklerim

Bu çocuğun bu seneki Donk 'tan veya uzuuun zamandır neyi iyi yaptığını anlayamadığım Fernando'dan daha kötü bir performans ortaya koyacağını hiç zannetmiyorum ...

Üst Alt