# Abdussamed Karnuçu - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
fizigi nasil bizim diger oyunculara göre?

Bayagi iyi yasina göre ayni Ozan gibi.

A takıma dahil edilmeli değil ilk 11'de çıkmalı demeliyiz 21 kişilik kadroya alınca A takım aldık sanıyor bizimkiler 3 dk bile şans verilmiyor.

A takima dahil edilmesinden kastim zaten A takimin bir parcasi olmasi gerektigi yönündeydi. Selcuk yerine herhangi gibi x bir altyapi oyuncusu oynasa zaten fark yaratir cünkü Selcuk sahada yok. En azindan sayisal olarak esitlik yakalariz 11'e 11 mac yapariz.

Bayagi iyi yasina göre ayni Ozan gibi.

A takima dahil edilmesinden kastim zaten A takimin bir parcasi olmasi gerektigi yönündeydi. Selcuk yerine herhangi gibi x bir altyapi oyuncusu oynasa zaten fark yaratir cünkü Selcuk sahada yok. En azindan sayisal olarak esitlik yakalariz 11'e 11 mac yapariz.

Sen öyle düşünüyorsun ama bizim teknik ekip 21 kişiye alınca A takıma aldığını sanıyor.

Zaten sakatlar ve cezalılar yüzünden aldılar üstüne hava basıyorlar.

Sen öyle düşünüyorsun ama bizim teknik ekip 21 kişiye alınca A takıma aldığını sanıyor.

Zaten sakatlar ve cezalılar yüzünden aldılar üstüne hava basıyorlar.

Cezalilar sakatlar falan olmasa hayatta almazlardi zaten. Tamamen süs hepsi. Besiktas macinda yedekte 6 tane altyapi oyuncusu vardi, oyuna girenler Mugdat Linnes Ömer. Hadi bu derbi falan diyelim ama ic sahada lig sonuncusuna karsi oynuyorsun yedekte yine 6 tane altyapi oyuncusu var. Oyuna girenler yine Linnes Ömer ve Maicon.

Kurtarici forvet olarak stoper Maicon giriyor oyuna. Ne desem bilemiyorum.

ali yavuz ve bu çocuk yeteneklerinin yanında fiziksel gelişimlerini de iyi seviyeye getirmiş durumdalar. a takım seviyesine en yakın oyuncular bunlar. atalay ve yunusun daha çok güçlenmesi lazım

Bu celilden daha iyi yalnız. Celil bin tane basit pass hatası yapıyor.

Celille arasında büyük fark var ,celilin o fizikle o mevkiyi kaldırması çok zor... Abdussamed ise mevkisi için çok iyi fiziği,uzun bacakları ve gayette sert bir oyuncu, gerektiğinde toplada çıkıyor ve topuda kayıp etmiyor gerektiğindede uzun paslar ,ters kanada pasları çok iyi atabiliyor . açıkcası an itibari ile altyapıdaki en hazır oyuncu ve bu haliyle bile direk ilk 11 oynayabilir...

Ben de onu yazmaya girmiştim o mevki için fiziksel ve teknik özellikleri Celilden çok çok daha iyi.

CLT-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

fizigi nasil bizim diger oyunculara göre?

uzun boylu neredeyse stoper boyu var ama aynı zamada geyet hızlı ve kıvrak, bu cocugu başka bir altyapı macındada izlemişdim aynen bugün gibi oynamışdı ,anlaşılan leşcuk denen adamın sözde imparatorda torpili büyük ,bütün bitikliğine rağmen oynatılıyor ve üstüne yeni sözleşme almak üzere , bu çocuk bir kaç defa oynatılırsa leşcuk adımını atamaz bir daha sahaya...

Ben de onu yazmaya girmiştim o mevki için fiziksel ve teknik özellikleri Celilden çok çok daha iyi.

CLT-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Celil malesef o mevki için olmyacak oyuncu,biraz daha teknik olsa belki belezoğlu rezili gibi olabilirdi ama o yetenekde yok onda, Abdüssamedi ikidir izliyorum ,çok ama çok iyi yerlere gelebilir ,bu haliyle bile direk ilk 11 a takımda oynayabilir lakin leşcuk için bu sonunun sonu olur,yeni sözleşme imkansızlaşır....

Üst Alt