#48 Mertan Caner Öztürk - Sayfa 28 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#48 Mertan Caner Öztürk

Cevap: #48 Mertan Caner Öztürk

top ayağına gelir gelmez tek pasta mertana atabilseydi olurdu...ama kafayı geç kaldırdı ayhan, sonra da savunma pas açısını iyi kapattı zaten

bilerek pas vermedi diyenin iyi niyetinden şüphe ederim

ayhan akman gibi teknik ve zeki bir oyuncu bile o pasi veremediyse bizim gsc forum messileri hayli hayli veremezdi [bence]

Tek pozisyona takılmış gidiyorsunuz.Maç içerisinde birçok pozisyonda bu adam boşa çıkmasına rağmen top atılmadı..

Kazım daha iyi diyenler olmuş falan da, bu çocuk ilk kez resmi bir maça çıkıyor yanlış değilsem. Kazım'ın acaba hata yapacak mı yoksa bugün gününde de iyi mi oynayacak ikilemleriyle uğraşmaktansa, Mertan'ın pişmesini izlemek beni daha çok mutlu eder. Umarım Fatih Terim, Emre'de olduğu gibi Mertan'ın da üzerine düşer.

Bence gayet iyiydi ayağına topu alınca sözde iyi oynayan abileri gibi ( Sabri , Servet , Gökhan ) top kaybetmedi , bide bencil abiler var tabi 34 yaşına gelmiş gol atmak isteyen bi Ayhan abisi var , çoçuğa doğru düzgün top atılmadı kardeşim ona rağmen asist yaptı , Bence güçlü ve kaliteli bi oyuncu Kazım 'dan iyi olduğu da kesin.

bana topla o kadar hızlı gelmedi ama bir maçla ve bu kadar tek top oynamışken dedigimin bir geçerliligi şimdilik yok

ben de pek bir numarasini goremedim ads macinda to be hanest

ayatollah.gif

Ankaragücü'nün transfer yasağı olmasaydı da bu çocukları kiralasaydık. Yokluktan banko oynarlardı tecrübe kazanırlardı

Üst Alt