🎗 #5 Ahmet Çalık - Sayfa 43 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Anadolu klüpleri satılık istiyorlarsa verelim yoksa kiralamanın mantığı yok Türkiye ye. İspanya olur belçika olur çekya olur italya 1. veya 2.lig olur ilk 11 oynayabileceği bir ülkeye gitsin kendini geliştirip gelsin bakarsın tutar ha tutmadı mı elden çıkartırsın zaten maaşı az.

Agresif değil
Pozisyon almayı bilmiyor
Çabuk değil
Hava topu vasat
Fizik alorganik ve yağlı
Güçlü değil

Ee be abicim senin ne özelliğin var.

Agresif değil
Pozisyon almayı bilmiyor
Çabuk değil
Hava topu vasat
Fizik alorganik ve yağlı
Güçlü değil

Yeniçerilik, komisyonculuk, müfterilik ve bilumum şerefsizlik...İlgili video hafıza tazelemek için kullanılsın her daim lütfen...Nasılsın Alpay bu arada hürmetler...

neredeyse 6 milyon tl garanti ücreti var, anadolu kulüpleri nereye öyle rahat alabiliyor bunu? cok büyük para bu.

basaksehir'de costa ve chedjounun sözlesmeleri bittiginde anca onlara satariz sezon sonu.

hic menajerini falan cagiran da yoktur kesin. malagaya satabilseydik son gün iyidi.

kendini gelistirmeyen, egitimsiz, cahil biri gibi geliyor bana kusurum varsa affolla ama öyle görüyorum.

Agresif değil
Pozisyon almayı bilmiyor
Çabuk değil
Hava topu vasat
Fizik alorganik ve yağlı
Güçlü değil

çalık ne anlamina geldigini merak ederek google amcaya sordum...

ilginc Sonuc cikti :

• 1.
    bir yanı eğrilmiş, çarpılmış, yamuk, biçimsiz, çarpık.

• 2.
    verevine kesilmiş, düzgün olmayan.

Terbiyesiz;

1) 3 saat taktik antrenman için tahta da dinlemekten sıkılmış hasbam

2) Yabancılara iftira atmış

3) Çok ofansif oynamak istemiyormuş yoruluyormuş

4) Bir de antrenmanda üşümüş

Bu şerefsize o zaman fatih hoca takmıştı zaten yılmaz hoca da söyledi fatih hocayla konuştuk diye ki fatih hoca asla yüz vermiyor kendisine sırf bu sebep yüzünden...Ben İmparatora güveniyorum bu deyyusun ya kellesini alacak yahut forma vermemeye devam edecek ilk fırsatta tepiklemek için...

Moderatör tarafında düzenlendi:
Üst Alt