🎗 #5 Ahmet Çalık - Sayfa 47 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Daha resmilesmedigi icin bu mala MAL diyebiliyor muyuz?
Hayirli olsun ama cok tepki aldi gelir gelmez. Bizim aradigimiz stoper oldugunu zannetmiyorum ama insallah bizi yaniltir.
2 sene sonra başka bir kazık transferinde takas olarak kullanırız.ulan bir tane de 1.90-1.95 lik bir stoper alın arkadaş.
Sat sat sat sat sat
herif bildigin obeze. Nur gibi Ozan Tufanimiz olduk. Dünyadaki 80% kadinlardan daha fazla memesi var
Hakan Balta-Ahmet Calik

Ormancilik icin ideal bir ikili olur.
Sezon sonu bedava antalyaspora kiralar, maasinida biz öderiz.
Daha resmilesmedigi icin bu mala MAL diyebiliyor muyuz?
Erenden bahsediyo ironi renktaş :D
Eren Derdiyoku kast ediyor :ROFLMAO:
ilk sayfadaki mesajlar, gelir gelmez bundan cacık olmayacağı belliymiş.

Hata bizim yönetimdeydi. Adamda bariz tecrübe eksikligi var, onu aldigimizda yabanci takima falan kiralamamiz gerekiyordu yapmadik. Kupa maçlarinda oynayarak kendisini gelistiremez.

Kendisi su an bir vasat stoper ama bu ömür boyu vasat kalacak anlamina gelmiyor. Sen adamin gelismesini saglarsan, ondan sonra sans vermeye çalisirsan durumlar degisir ve kendine belki iyi bir stoper kazandirmis olursun. Ama bizimkiler buna önem vermedikleri için maalesef böyle kalma ihtimali düsük degil...

Yine şaşırmadık . Adam kelimesinin geçtiği ve Galatasaraylılığını vurgulayan topçular topun t sini oynamıyor yine.

Ayrıca yazıklar olsun konusunu bile açmışımdır bu işten para kazanan birinin götü göbeği salmasını hiçbir zaman anlamayacağım hele ki böyle özel bi yeteneğin yoksa.Şu adamın yağ oranı %15-%20 arasındadır nasıl saygı duyayım şimdi ben bu adama.

Bu adamın özel olarak hiçbir şeyi yok. Rotasyona bile dahil edilmemeli. Son 5-65 yışdaki stoperlerimizde en azından bir tecrübesi vardı stoperlik anlamında.Bu adamda hiçbir şey yok. O kadar top eziyor ki atağa çıkamıyoruz. Ben yurtdışında sürekli forma bulduktan sonra denemeliyiz diyordum sezon başında ama hiç olmayacak gibi. Tüm özgüvenini kaybetmiş

Üst Alt