🎗 #5 Ahmet Çalık - Sayfa 57 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Geldiğinden beri neredeyse doğru dürüst forma giyemedi. Bu şekilde kulubeye mahkum olduğu sürece de maalesef bir arpa boyu ilerlemeyecek. En kötü bir takıma kiralamak ve oynamasını sağlamaktır. Yerli oyuncular büyük takımlara geldiğinde genel de yok olup gidiyorlar daha iyisi için çalışıp mücadele etmiyorlar.

kulüp tarihinin en rezil anlasmalarindan biri. sununla 4.5 yil imzalamak nedir?

artik 200-300 bine ahmet bulut bunu alip götürmeli. lanet olasi herif. 4.stoper dahi olamaz bu.

D_McSn2WsAE1sQc

o çocuğa da kafa topu vermezsin bu kadar kötü olunmaz ya

Bu çocuğun hakkını yediler. Tüm sezon kulübede oturtup acil durumlarda saha sürdük, hata yaptı diye linç ettiler.
Gerektiği kadar şans bulsa daha iyi yerlere gelebilirdi. Zaten halihazırda ligde daha iyi yedek yerli yok.
Şaka şaka dehleyin gitsin.

Yatma profesörü tamamiyle diyorum. 18 yaşında uşak bile geldi firmayı aldı, bu adam alamadı. Varsa inancın alırsın formayı yatmak daha kolay ne de olsa.

Çok ilginç bir top tepici. Adam kısa boylu, yavaş, güçsüz, ayağı kötü ve stoper olmayı seçmiş bari bir özelliğin olsaydı be kardeşim. Bunu gençken izleyip futbolcu olabileceğine kanaat getiren antrenörlerin de incelenmesi lazım. Kısa boylu, yavaş ve güçsüz bir adamı niye stoper olmaya teşvik ettiniz? Biri bana ahmet çalıkı anlat dese kısa boylu, yavaş, güçsüz derim direkt.

Bu arkadaşımız mesela oldukça yetersiz GS seviyesine göre (bence)
Kesin olarak 2 yerli stoper şart. Hatta o yüzden ben Topal'i da istiyorum, uygun bir maliyete hem dos hem stp yedeği olur. 10 Ahmet Çalık eder kendisi.

Üst Alt