#5 Bilal Kısa - Sayfa 43 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#5 Bilal Kısa

Yapılan yorumların aynısı yekta isimli topçu benzeri kişi giderken de yapılmıştı.Mutlu yıllar birlo dinozorları görmüş bir abimiz olarak baya amcalık yaptın takımda hamzayla mutluluklar

491877-3-4-0d567.jpg

Hamza seni Galatasaraya aldırırken koşa koşa geldin
Bursa'ya isteyince yok gelmiyorum
Olmaz öyle
Hadi güle güle Bilalcim arrivederci

"Bilal abimiz janti adamdı, adabı giyinmeyi iyi bilirdi, mesela ben bilmem. Dikine oynardı, ara pası verirdi; ben vermem."

-Selçuk İNAN​

Vay be. Sen berbat geçen bir sezonda 8 gol, 5 asist yap. Ve akabinde takımdan gönderilen ilk oyuncu ol. “Bu ülkede hiç bir başarı cezası kalmaz” sözü gerçek.
Bilal haketmediği halde yedek kaldı, ses çıkarmadı. Eleştirdiler, çıkıp efendi gibi topunu oynadı. Ne taraftarla, ne futbolcularla sorun yaşamadı. Başarısız sezonun en başarılı oyuncularından birini göndermek tam da Dursun'luk bir iş.
Yolun açık olsun Bilal. Şerefinle oynadın. Şerefinle gittin. Seni her zaman iyi anacağım.
Bu arada Sabri'nin sözleşmesini uzatın ama. Hamit'i de unutmayın. Zira onlar çok önemli. Rızıklarının peşindeler gariplerim.

Takımda o kadar çok gönderilecek adam var ki bu adam sessiz olduğu için ilk bunu harcadılar.Keşke göndermeselerdi diyorum ama bizim gerizekalı yönetim o kadar çok keşke kelimesi kullandırdı ki 1 senedir nefret eder olduk keşke kelimesinden.Yolu açık olsun umarım daha başarılı olur kariyerinin kalan kısa bölümünde.

Üst Alt