5.GSCimbom Football Manager | Maçlar - Sayfa 34 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

5.GSCimbom Football Manager | Maçlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: 5.GSCimbom Football Manager | Takas Dönemi

5 maç oynandı şu ana kadar.Kısır bir turnuva var.Maçlardaki gol sayısı 2'yi geçmiyor.

1.Maçlar bitti.Maçların hepsi alt bitti. :eek:

Videolarını aldım.Upload ediyorum hepsini.

2.maçlar pazartesi,3.maçlar salı,çeyrek yarı final ve finali de çarşamba yapıp bitirelim bu turnuvayı.

Pesde kontrol sende değilse çok az pozisyona giriliyor birde oyuncu kaliteleri düştü zaten.Fazla beraberlik var mı ?

Bu sike olaylari yuzunden ne taktik verebildim ne kadro yapabildim :( . Birinci maclar tamamlandiktan ve buraya koyulduktan sonra ikinci maclar baslamadan versem olur mu ? Eger problem olursa sorun degil :) .

Taktiğinizi yollayabilirsiniz sorun değil.

Maç sonuçları 2 dk içinde 1.mesaja eklenecek videolarıyla birlikte

1.mesaja sonuçlar ve videolar eklenmiş puan durumu güncellenmiştir.Yarın meşgul olacağım PC başında yokum.Pazartesi 2.maçlar,Salı 3.maçlar Çarşamba final ayaklarını yapacağız.

Beraberlikte güzel sonuç.La Mert ben de niye torresi koydun o kadar taktik yaptık sana olmadı şimdi:eek:

Hem topla oynama hemde pozisyon olarak çok üstünmüşüm ama şansız bir gol ile beraberlik...

Kazanmisik, zaten kaybetmemiz imkansizdi :cool:

Takimimi tebrik ediyorum.:)

Güzel maç olmuş yinede Bodoslama çıktım maça Misi ve Kagawa gibi defansı olmayan 2 AMF arkalarında Nocerino Yinede iyi oynadığımı düşünüyorum, Cahangir sanada tebrikler usta

Tebrikler hocam. :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt