#5 Hamit Altıntop - Sayfa 218 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Hamit duruş göstermiş helal olsun ama sırf laf yapan eylem yapamayan yönetime ders olsun
Boyle bir hukuksuzluk zinciri karşısında sessiz kalıp siyasetten korkudan harekete geçemeyen yönetim defolmali artık

Türkcesini gelistirmis gibi geldi bana. Eskiden 2 cümleyi zor kuruyordu. Simdi cok daha özgüvenli konusuyor.

Umarim yeni bir vizyon ortaya koyabilir.

Türkce seviyesinden ziyade kekemeliginden kaynakliydi o bence. Belki tam olarak kekemelik degildi de konusma bozuklugu vardi kesinlikle, Almanca konusurken de oluyordu cünkü.

Bizde oynadigi son dönemlerde de bol bol konusuyordu filozof gibi, tee o zamanlar bile net bir düzelme vardi konusmasinda.

Dedikleri dogru/yanlis beni ilgilendirmez ki dogru da degil. Dinlemedim bile birkac kelimesinden sonrasini ki o bile fazla...

Turkiye A-Milli Futbol Takimi bugun Faroe Ada(m)lari A-Milli Takimina kaybetmistir. Hayir, futbol bu spor bu oyun bu.. kaybetmekte var dogasinda ancak hicbirsey oynamadan dogru duzgun pozisyon dahi bulamadan yasattiniz bunu.. Temiz yenildin yani. Senin, 98'de Hollanda'yi yenmen ile ayni degil bu durum kisacasi. Rezalet. Ve bu Milli Takim'in Idari Yoneticisi bu tip. Tip diyorum cunku bunu kendisi talep etti bizden yillar once yaptigi "rizik" aciklamasiyla, rezaletin bas mimarisin.

Unutmadan, gelecege donuk amacli ekleme olsun, bu mactan 3-4 gun once Luxembourg'dan da 3 gol yedik ve ite kaka berabere kaldik son dakikalarda uzaktan gelen bireysel bir gol ile.. Yani problem daha buyuk..

Son düzenleme:
Üst Alt