#5 Hamit Altıntop - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Cevap: #4 Hamit Altıntop

@Murat Urhan

Murat beğendin mi Hamit'i dün gece :)

Bu sene Hamiti 3.kez cok begendim. Tüm begendiklerim de Sampiyonlar ligi maclariydi. Türkiye'de oyun karakteri ve özellikleri sayesinde mac kazandirmaz bunu net söylemek lazim ancak avrupa'da tecrübeli adamlarla oynarsan sirtin yere gelmez. Dün gece Semih ile Dany disinda tecrübesiz oyuncu yoktu sahada. Ve hem Semih hemde Dany gayet iyidi bence.

Hamiti özellikle ilk yari cok begendim, Selcuk'un üzerindeki yükü hucum olarak kesinlikle azaltti ve sonunda golünü de atti. Ve hatta ilk kez Hamiti son dakikada ofansta gördüm 90+2'ydi galiba resmen depar atti ve bize zaman kazandirdi o dakikada. Acaba böyle daha mi etkili oluyor demistik ama TT Arena'daki Schalke macinda sahanin en kötüsüydü mesela. Ayni sistemle yine sahaya ciktik, bu kez sahanin en iyilerindendi. Dün takim olarak cok iyidik. Dany labuali oynamadi, Melo mücadele etti vs. :ayatollah:

murho ilk yarı beğendim diyon ama ben senin ilk yarı hamiti eleştiren mesajını gördüm yapma böle

vay vay vay.bu hamiti eleştirenler nerelerde ya.sallamaya başlamamışlar.biz bu adam ilerde topun bizde kalmasını sağlıyor olaya bu açıdan bakın.bu adamdan bir keita olmaz tarzı o değil,orjin olarak kanat oyuncusu değil ama aynı riera gibi mecburiyetten kanatta oynuyor derken herkes sallıyordu.şimdi bakıyorumda adam bir gol attı diye amma kapak takmış millete.nasıl koyduysa artık o şutu herkesin sesini kesmiş.millet gık diyemiyor.helal olsun vallahi adamsın adam.

(NOT:gün gelecek amrabatı da şimdi itin bir tarafına sokanlar onlarında sesi kesilecek.adım gibi eminim :D )

Basit oynadigi sürec ve Eboue ile paslasmalari yogunlastiginda neler yapabildigini gösterdi dünki macta. 1 defa yine fantazi yapmaya gitti orta sahada aldigi topla pas yerine yine tek basina ileri dribling yapmak istedi iki kisi kapatti hemen attak yedik ki Allaha sükür o anda cogu oyuncumuz topun arkasindaydi..

Basit oynadiginda iste ozaman ekstra katkisi oluyor... tam aksine ekstra katki katmak istediginde basit oynamiyor ve oyunu cok ama cok zorluyor ve bununla birlikte kanat tamamen cöküyor. tabiki uzaktan vuruslari takim halinde daha cok yapmaliyiz. Drogba-Sneijder-Burak-Hamit-Selcuk-Melo yani buyrun 6 oyuncu uzaktan vurmasini biliyor bunlardan Selcuk-Hamit-Sneijder 3lüsü ise bu iste cok iyi vurabilen oyuncularimiz.. bu konuda cekinmeden vurmalari lazim.

tumblr_mjkiv1dXcb1rxg8wwo1_500.gif

Büyük oynadi yine. Sampiyonlar Liginde kötü oynadigi mac olmadi zaten hic bu sene.

Belli bir seviyeye aliskin sonucta. Ligdeki dandik oyun tarzlarina alisamiyor bi türlü.

Sonunda golünü de atti, atinca da takdir edildi bu sefer nihayet. Gol atmadigi sürece Messi olsa sevilmez zaten Türkiye´de

Attığı golden sonra herhalde gol sevincinden dolayı etkisiz kaldı, ikinci 45 dakika sahada yok gibiydi, savunmada arkadaşlarını yanlız bıraktı. Hoca ikinci yarı Sneijder gibi bir beyni, virtüzü sahada bırakıp Hamit' i ve Drogbayı kenara almalıydı. Çok şey riske etti Hoca. Tabi 90. dakikadan sonra herşey unutuluyor. 'Vali olamazsın demedim' misali, Hamit' i gol atmadığı konusunda şimdiye kadar hiç eleştirmedim, gol atamaz demedim. Sert şutlarını övdüm, ama sadece sert ve isabetli şutlarını. Hamit' e fazla fazla bel bağlamayalım takımı ağırlaştıran, mücadelesi zayıf 32 yaşına dayanmış bir futbolcu.

Attığı golden sonra herhalde gol sevincinden dolayı etkisiz kaldı, ikinci 45 dakika sahada yok gibiydi, savunmada arkadaşlarını yanlız bıraktı. Hoca ikinci yarı Sneijder gibi bir beyni, virtüzü sahada bırakıp Hamit' i ve Drogbayı kenara almalıydı. Çok şey riske etti Hoca. Tabi 90. dakikadan sonra herşey unutuluyor. 'Vali olamazsın demedim' misali, Hamit' i gol atmadığı konusunda şimdiye kadar hiç eleştirmedim, gol atamaz demedim. Sert şutlarını övdüm, ama sadece sert ve isabetli şutlarını. Hamit' e fazla fazla bel bağlamayalım takımı ağırlaştıran, mücadelesi zayıf 32 yaşına dayanmış bir futbolcu.

Şaka gibisin. Sağ kanadı çok iyi kapattı Hamit Eboue'yle birlikte. İkinci yarı zaten çok geriye çekildik, etkili diyebileceğimiz bi oyuncu var mıydı? Takımın beyni Sneijder değil Selçuk zaten Sneijder üçüncü bölgeye yakın oynuyor. Geriye çekildiğimiz için hoca haklı olarak Sneijder'i çıkarttı. İkinci yarı zaten top gelmiyordu ön tarafa. Hamit bu takımın dün en verimli oynayan oyuncularındandı. Ayrıca 30 yaşında Hamit :) Nedir bu Hamit düşmanlığı hala anlamıyorum.

En sevdiği kadın artist, Bo Derek

En sevdiği hoca türü, Teknik Direk-tör

Sahada en sevdiği şey, arkadaşlarına direktif vermek.

En sevdiği çizgi roman, Mandreke

Ensevdiği ortam, sahilde Mendirek

En sevdiği kadın arkadaşı Dilek

Küçükken en sevdiği oyun, direğe tırmanmak

En sevdiği gol türleri, rövaşata? kafa golü? penaltı golü? Hayır, direkten gol veya direkman kaleye gol!

Üst Alt