5 Hoca, Harcanan 59 Milyon Euro ve Sıfır Başarı - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

5 Hoca, Harcanan 59 Milyon Euro ve Sıfır Başarı

arkadaş işte kimse bana para yok diye ağlamasın 56 milyon+ gönderirken ödediğimiz paralarla 60 milyon euro yapmıştır o para

2 yılda 60 milyon euro para harcanıyor sadece transfer için ve Carole-De Jong-Poldi var bu kadro oynayabilen onlarında verdiği katkı 0 gerçekten

60 milyon euro para harcanarak 3-4 tane üst düzey adam alınsa Muslera-Sneijder seviyesinde + 2-3 tanede genç Bruma ayarında adam alınsaydı ne olurdu ?

O harcadığımız 60 milyonu katlarcasını geri kazanırdık

Eğer bir takım hocasını değiştirmeye karar veriyorsa bu radikal bir değişikliktir ve bunu anlamlandırmak adına durumun ciddiyetine uygun işler yapılmalı bir hükümette bakanlar değişebilir ancak başbakan değişiyorsa bu radikal bir karar alınıyor demektir.Bir takım için teknik direktörün değişmeside aynı mantık olayıdır.

Bu bir planlama süreci demektir ve bütün çarkların yeniden gözden geçirilip gerekirse tamamının değişmesi gerekir.Ancak ülkemizde futbulcuya dayalı bir sistem olduğu için elindeki 5 hocada eskir 10 hocada eskir motoru yürümeyen bir otomobilin direksiyonuna kimi geçirsen nafile.

Yönetimde akıl yok akıl...

5-6 tane saçma sapan oyuncu alacağına 2 tane adam gib adam al..

Seneye 2 tane adam gibi daha adam aldın mı takımın yarısını 2 senede kurtarırsın..

Ama dayıoğulları parayı nasıl yiyecek

git gide fenere benzemeye başladık sık teknik direktör değiştirme, bir sezonda 2 teknik adamın gelmesi,transfere deli para saçılıp inatla eksik yönlere kaliteli transfer yapılmaması , vizyonsuzluk ,taraftarı adam yerine koymama !!

Harcanan paraya bak, alinan oyuncularin performanslarina bak...

Ne diyeyim...

Dursun bari yanina futboldan anlayan adamlar getireydin...

Allah var,ben bonservisleri neremden hesapladıysam 40 bulmuştum,sonra Altaylı 45 yazınca 45 diye eleştiriyordum..Neyse,sadece 32 milyon euro ile çok rahat 4 kaliteli oyuncu alınırdı..Stoper+Sağ bek+Orta saha+Forvet boştakileri saymadan adam başı 8 milyon ödense bu takım ligi duman ederdi..Aysalı eleştirmek yerine keşke onun bıraktığı takıma ne takviye yapabiliriz diye zaman harcasalardı.

Allah var,ben bonservisleri neremden hesapladıysam 40 bulmuştum,sonra Altaylı 45 yazınca 45 diye eleştiriyordum..Neyse,sadece 32 milyon euro ile çok rahat 4 kaliteli oyuncu alınırdı..Stoper+Sağ bek+Orta saha+Forvet boştakileri saymadan adam başı 8 milyon ödense bu takım ligi duman ederdi..Aysalı eleştirmek yerine keşke onun bıraktığı takıma ne takviye yapabiliriz diye zaman harcasalardı.
en basit bir menajerlik oyununda transfer yaparken bana verilen bütçenin yüzde yüzünü kaleci stoper oyun kurucu 10 numara ve golcü için harcardım buralara en iyilerini alırdım kalan yerlere de elimdeki malzemeye göre kadroya serpiştirirdim bu 4 mevki masanın ayaklarıdır biri eksik olursa o masa ayakta durmaz !! donk+çalık+aziz+rodriges=14 milyon euro !! evet evet yanlış duymadınız 14 milyon !! ve hala takımda stoper yok golcü yok :) bunu şansızlıkla beceriksizlikle bile açıklamak çok hafif kalır bu büyük galatasaray markasına yapılan büyük bir ihanettir !!

Birde sneijder yillik 5 milyon euro aliyor yha olaylari var hatirladim.
Tolga 1 senelik maliyet 5 milyon euro
Serdar 6.5 milyon euro
Eren 6.5 milyon euro.

Sneijder bu sene oynamiyor ya elestirelim. Umarim kimleri elestirmemiz, gondermemiz gerektigini anlamisinizdir.
Eren+serdar seneye sneijder kadar para alacaklar ve buyuk ihtimal yedek kalacaklar sahada kicini yirtan adam ise 5 milyon aliyor yha gol atmiyor diye elestirilecek.
Takimdaki parasini haketmeyen %5 katkisi bile olmayan 20 oyuncuyu kapinin onune koyup sonra bu adama sovmeye baslamamiz gerek

Flood olacak ama yazacagim yinede.

Hala gec degil iyi bir futbol akli ile dusuk maliyette makine gibi bir takim kurulabilir.

Bruma- 15-20 arasi (pl)
Jong - 3(cin)
Carole - 4 (fransa)
Podolski - 5 (cin)
Semih -3
Eren - 3 (pasaportundan dolayi)
Yasin - 4 (arabistan colleri)
Sinan- 2.5 ( bundanda birsey olmaz ama ederi bu)
*Serdardan bu saatten sonra birsey olmaz orasini yonetim dusunsun ahmet yedek olur.

iyi bir yonetim su yukaridan asagi yukari bu paralari cikarir cikarmali.
Sabri-balta-selcuk-cenk- cavanda gibi coplukleri def edip gelecek olan para ile makine gibi bir takim kurabilir. 2011 benzeri bir takim kurmamak icin neden yok.

Stoper hatti komple yenilenmeli. Ortaya iki tane cigersiz 8 numara. Klasik on libero bizde olmaz artik kosarak eksik kapatacagiz.
Kiralik + sozlesmesi bitecekler + takimlarinda istenmeyen adamlari çingen pazarligi ile alip onune bakacaksin.

Zor falan degil satis icin iyi bir menajerle calisacaksin hatri sayilir biri olmali, bizim ahmet var bak o cok iyi toplarina girmede

Gs'ya Menfaatsiz gelen başkan lazım
işin içine menfaat girdiği zaman 59 milyon€ gitmesini umursamıyordur
Siz bunları okurken dursun puro yakmış daha ne kitlesem diye düşünüyordur.

Üst Alt