5 Maç Minimum 13 Puan - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

5 Maç Minimum 13 Puan

Trabzonspor deplasmini denildigi gibi bu surecte en buyuk sinav olacaktir. Tuhaf olani ise baya uzun bir sure his olarak sanki orada hic zorlanmiyorduk nolduysa son 2-3 yil olmus gibi... derken son maclarin skorlarini topladik...sitenin verilerine gore:

Demek ki baya zorlaniyoruz son yillardir. (maglubiyet Bold underscore)
Son 4 deplasmanda galibiyetimiz yok

2012-2013 Galatasaray-Trabzonspor2 - 0
2013-2014 Galatasaray-Trabzonspor2 - 1
Trabzonspor-Galatasaray1 - 4
2014-2015 Galatasaray-Trabzonspor0 - 3
Trabzonspor-Galatasaray2 - 1

2015-2016 Trabzonspor-Galatasaray0 - 1
Galatasaray-Trabzonspor2 - 1
2016-2017 Galatasaray-Trabzonspor0 - 1
Trabzonspor-Galatasaray2 - 0
2017-2018 Trabzonspor-Galatasaray2 - 1
Galatasaray-Trabzonspor 2-1

Icimden bir hic bu sezon rahat gececegiz gibi..umarim oyle olur ve 5te 5 yapip ilk mesaji vermis oluruz.

Formsuz dönemde nispeten kolay bir fikstürle başlamak gayet güzel oldu.Takımın formunu bulması Eylül ortalarına kadar sürebilir.Transfer de olmayacağını düşünürsek mevcutların formlarının yükselmesini beklemekten başka çare de yok.5'te 5 olursa CL öncesi veya sonrası kayıplarını tolere edebiliriz.En zor maç bence içerideki Kasımpaşa maçı sonra da Trabzon maçı

Geçen sezondan kalan iç saha alışkanlığımızı sürdürmek her şeyden mühim. Ne kadar buna güvensek de Göztepe maçı kolay olmayacaktır. Castro-Poko ikilisiyle lig ortalamasının bayağı üstünde bir orta sahaları var. Geçen sezon kötü olan savunma hattına da iyi takviyeler yaptılar. Ghilas bizim savunmaya ters gelecek tarzda bir forvet. Yasin de ekstra motivasyonla oynayacaktır. Bizde de daha taşlar yerine oturmamışken 3 puanı cepte görmemek lazım. Alanyaspor geçen yıldan farklı bir görüntü çizmeyecek gibi duruyor. Etkili hücumcuları olan, orta sahası yetersiz, savunması ise dağınık bir ekip. Bu tarz takımların Arena'da şansı olmaz. Bu fikstürdeki en kolay maçı bu olarak görüyorum. Trabzon deplasmanın kolay geçmesini beklemek hayalcilik olur. Saçma sapan hallerde bile yendiler bizi son yıllarda ve belki de Fenere bile duymadıkları bir nefret besliyorlar bize karşı. Nasıl başlayacaklarını görmek lazım tabi. Buradan 1 puan kötü olmaz. Kasımpaşa ligde en saygı duyduğum takımlardan biri. Oturmuş bir yapıları var. Birlikte oynamayı biliyorlar. Geçen yıldan Bernard Mensah büyük kayıp onlar adına. Özel bir oyuncuydu. Trezeguet ve Diagne en büyük silahları. En zayıf yönleri ise Veysel-Youssef tandemleri. Daha iyi stoperleri olsa daha üst sıralara oynayabileceklerini düşünüyorum. Bu maçı da bir şekilde kazanacağımıza inanıyorum. Göztepe maçına bağlı olarak 11-13 puan bekliyorum. Tabi inşallah 15 olur. Sonu şampiyonluk olur.

Geçen sezondan kalan iç saha alışkanlığımızı sürdürmek her şeyden mühim. Ne kadar buna güvensek de Göztepe maçı kolay olmayacaktır. Castro-Poko ikilisiyle lig ortalamasının bayağı üstünde bir orta sahaları var. Geçen sezon kötü olan savunma hattına da iyi takviyeler yaptılar. Ghilas bizim savunmaya ters gelecek tarzda bir forvet. Yasin de ekstra motivasyonla oynayacaktır. Bizde de daha taşlar yerine oturmamışken 3 puanı cepte görmemek lazım. Alanyaspor geçen yıldan farklı bir görüntü çizmeyecek gibi duruyor. Etkili hücumcuları olan, orta sahası yetersiz, savunması ise dağınık bir ekip. Bu tarz takımların Arena'da şansı olmaz. Bu fikstürdeki en kolay maçı bu olarak görüyorum. Trabzon deplasmanın kolay geçmesini beklemek hayalcilik olur. Saçma sapan hallerde bile yendiler bizi son yıllarda ve belki de Fenere bile duymadıkları bir nefret besliyorlar bize karşı. Nasıl başlayacaklarını görmek lazım tabi. Buradan 1 puan kötü olmaz. Kasımpaşa ligde en saygı duyduğum takımlardan biri. Oturmuş bir yapıları var. Birlikte oynamayı biliyorlar. Geçen yıldan Bernard Mensah büyük kayıp onlar adına. Özel bir oyuncuydu. Trezeguet ve Diagne en büyük silahları. En zayıf yönleri ise Veysel-Youssef tandemleri. Daha iyi stoperleri olsa daha üst sıralara oynayabileceklerini düşünüyorum. Bu maçı da bir şekilde kazanacağımıza inanıyorum. Göztepe maçına bağlı olarak 11-13 puan bekliyorum. Tabi inşallah 15 olur. Sonu şampiyonluk olur.
Bu yazımla Göztepe'yi kuruttum arkadaşlar. Poko ve Castro cezalı. Tebrikleri kabul ediyorum. ;D

Üst Alt