5 Sene Sonrası Kendinize Mesaj Bırakın (7 Mart 2020 Uplanacak) - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

5 Sene Sonrası Kendinize Mesaj Bırakın (7 Mart 2020 Uplanacak)

Simdi hayat pek tad vermiyor ama biliyorum ki 5 yil sonra bu tad vermeyen hayati cok ariyacaksin, cünkü suan dünya idare ediyor, ama 5 yil sonra bunu tekrar okuyabilirsen 3. dünya savasi cikmis ve insan oglu kendini yok etmekle mesgül oluyor, futbol diye birsey kalmamis tek amac var oda hayata kalmak dir.

5 yil sonraki halim simdi düsüneceksin vay be ta ozamanlar ben resmen ikinci nostradamusum da haberim yokmus diye.
Hea

Fikir başka bir forumdan alınma.. Teknik olarak mümkünse , arşivde silinip gitmeyecekse ilk mesaj benden :

Umarım Yarın Fener'e koyarız.
5 sene içerisinde Şampiyonlar Ligi kupasını kaldırabileceğimizi sanmam ama en azından çeyrek finali tekrar görürüz diye ümit ediyorum.
İnşallah 1 çocuk daha sahibi olurum ( kız olursa güzel olur) ve bu zaman diliminde İstanbul'a geri dönüp Arena'da yerimi almışımdır.
He bir de şu başımızdakiler defolup gitmişlerdim umarım ..
valla 2020 covid ile fena götümüzde patladı o ara uplamak da haliyle kimsenin aklına gelmemiştir , 2020'yi es geçebiliriz o açıdan..

fener'e koyamadık sanırım ama son iki senedir koyup geöiyoruz :D
avrupa konusunda baya geri gittik bu açıdan hayal kırıklığına uğradığımı söyleyebilirim.
1 tane daha oğlum oldu 9 aylık :)
istanbula 2016'da döndüm şimdi ayrılma planı yapıyorum :D
Başımızdakiler Dursun Özbek gideli çok oldu , daha beteri gelmedi diyebiliriz .Mustafa Cengiz daha başarılı olabilirdi ama Albayrak'ı transfer ve futbol şubesi başına getirmesi kendi sonu oldu.Hastalanmasa bu kadar yıpranır ve hoca ile didişir miydi bilemiyorum..

Üst Alt