5 te 5 diyenler bir baksın 16'da 15 yapan GALATASARAY...!!! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

5 te 5 diyenler bir baksın 16'da 15 yapan GALATASARAY...!!!

Cevap: 5 te 5 diyenler bir baksın 16'da 15 yapan GALATASARAY...!!!

Fenerbahçe'yi örnek almaktan bahsetmiyorum.Şu anda tüm branşlarda Fenerbahçe'den geride olduğumuzu kabul etmemiz gerektiğini söylüyorum.

Kendi eski başarılarımızdan örnek alabileceğimizi söylüyorum nazire olarak göstermek yerine.

Eski başarılarımızın üstüne koyamaz ve aksine gerileme yaşarsak bir anlamı kalmıyor maalesef.

Şu an için zaten onlardan önde olduğumuzu iddia eden yok. Mesele onların 5 branşta şampiyon olduklarında sanki bir ilki başarmışlar gibi lanse etmeleri. Bu cevaplar da zaten onun için veriliyor yoksa kimse şu an için biz basketbolda, voleybolda, futbolda daha iyiyiz gibi bir düşüncesi yok aksine daha kötüyüz ve yatırım gerekiyor diyoruz. Zaten kulübümüzde bunun bilincinde ve gerekli yatırımları yapıyor.

Şu an için zaten onlardan önde olduğumuzu iddia eden yok. Mesele onların 5 branşta şampiyon olduklarında sanki bir ilki başarmışlar gibi lanse etmeleri. Bu cevaplar da zaten onun için veriliyor yoksa kimse şu an için biz basketbolda, voleybolda, futbolda daha iyiyiz gibi bir düşüncesi yok aksine daha kötüyüz ve yatırım gerekiyor diyoruz. Zaten kulübümüzde bunun bilincinde ve gerekli yatırımları yapıyor.

Önümüzdeki yıl hep birlikte izleyeceğiz.

İnşallah her şey bu doğrultuda gerçekleşir.

twitterden alinti:

ArdaUcer Arda Selim Üçer

Kuruluş yılımız 1905. Ortadaki 9'u attınız. 0 sizin ŞL puanınız, attınız. Ne kaldı 1 ve 5. İşte GS'ın tüm branşlardaki şampiyonluk rekoru

:D:D:D:D:D:D

Bunu bende ilk defa duydum Galatasaray Müzesini de gezdim ama boyle bilgiyi gormemistim.

Ne Ülker ne Acıbadem destekli şampiyonluklar bunlar bir de....fb tek başına 5'te 5 yapabilecek kadar büyük bir kulüp değil..Anca desteklerle yapabilir....

1986-1987 Sezonu olması imkansız.

Futbol;Galatasaray‚

Voleybol; Galatasaray(Erkek)‚ Eczacıbaşı (Kadın)‚

Basketbol; KSK (Erkek)‚ MTA (Kadın).

Üst Alt