5 Yıldız Forvet Listede! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

5 Yıldız Forvet Listede!

132848.jpg

Galatasaray, devre arasında yapılacak takviye için rotayı İngiltere ve İspanya’ya çevirdi. Bütçeyi fazla zorlamamak için öncelikli formül kiralama...

Galatasaray, Bursaspor maçıyla kötü gidişata son verdi ama sorunlar tam olarak çözülmüş değil. Sarı-kırmızılılarda sezon başındaki etkileyici performansın ardından kötü gidişin başlamasında, Eren Derdiyok'un formsuzluğu doğrudan rol oynadı. Türk asıllı İsviçreli yıldız durunca, alternatifleri gündeme geldi. Ancak Eren'e yedek diye alınan Kolbeinn Sigthorsson da İzlanda Milli Takımı'nda geçirdiği sakatlığın ardından hâlâ düzelemedi ve hiç forma giymedi. En büyük hedefi Avrupa vizesi almak olan Galatasaray’da yönetim, Riekerink'in de raporuyla forvet transferi için harekete geçti.

Bu amaçla yöneticilerden Ural Aküzüm, aralık ayını İngiltere ve İspanya'da geçirecek. Belirlenen oyuncu öncelikle kiralanacak. Bu oyuncunun satış opsiyonu, takıma yarım sezonda yararlı olursa devreye sokulacak. Sarı-kırmızılıların gündeminde toplam 5 isim var: Zaza, Niasse, Iheanacho, Pato ve Andone…

Bunlardan Kelechi Iheanacho (Manchester City) dışındakiler, Galatasaray'ın bütçesini çok fazla zorlamayacak. ‘Finansal Fair Play' sıkıntısı yaşamayan sarı-kırmızılı yönetim de tüm şartlarını zorlayıp, bu isimlerden birini kadrosuna katmaya çalışacak.

AMK

5 Yıldız Forvet Listede!

Yani Iheanacho disindaki isimlerin tutmasi garanti degil. Yine de Zaza, Niasse, Pato hepsi belirli kalitede adamlar. Andone'yi bilmiyorum.

dün gece Cenk Ergün ün bir röportajı vardı"devre arasında Wesley in ayrılması sürpriz olmaz" dedi

acaba uyku sersemliğiyle ben öyle mi anladım?

Andone daha sezon basi 4 milyon € ya transfer oldu galiba, onu gecelim bence adamlar niye simdi satsin ki? Cogu mactada oynuyor zaten.

Zaza,Tsl'de çok iş yapar ama daha bu sene 5milyon €'ya Bilic'in takımına kiralandı.Ama haberde geçen isimler doğruysa mantıklı bir transfer yapacağız.Haberdeki isimlerin çoğu hızlı oyuncular(Andone'yi bilmiyorum) bizim forvetteki 3 isim de çok durağan oyuncular böyle bir transfere ihtiyacımız var.

Andone ve Pato zaten ilk 11 oynuyorlar duzenli olarak, kulüplerinin kiralik olarak birakmasinin hic anlami yok.
Iheanacho imkansiz, uzerine fazla yorum yapmaya gerek bile yok. Niasse çürüyüp gidecek adam bekleyr bekleye, ona da icim cok sinmiyor.
Zaza iyi giderdi ama o da zaten kiralik olarak WestHam'da oynuyor.
Yani tamamen sacmalik bir liste olmus. Haberin sallama olduğu bariz.

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt