5000-6000 TL Arası Laptop Önerisi | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

5000-6000 TL Arası Laptop Önerisi

Beyler selam. 5000-6000 TL arası bir bütçem var laptop için.

Grafik tasarımcıyım. Zaten elimde piyasa değeri 20.000 TL olan bir masaüstü sistem var ama çoğu zaman dışarıda olabiliyorum bu sebepten dolayı anlık işleri yapabileceğim bir laptop lazım bana. Öyle canavar bir şey olmasına da gerek yok.

Photoshop
Illustrator
After Effects
gibi programları kaldırsın, donmasın yeter.

Yoksa oyunmuş, 3D modelleme gibi ağır işlermiş onları zaten masaüstü pc de yapıyorum. Bana açıkçası günlük kullanım için bir grafik tasarım bilgisayarı lazım.

Bu konuda tavsiyelerinize açığım.

Bilgisayar önermeyeceğim ama grafik tasarım ile ilgili müsaden olursa özelden bir kaç şey sormak istiyorum.

Beyler selam. 5000-6000 TL arası bir bütçem var laptop için.

Grafik tasarımcıyım. Zaten elimde piyasa değeri 20.000 TL olan bir masaüstü sistem var ama çoğu zaman dışarıda olabiliyorum bu sebepten dolayı anlık işleri yapabileceğim bir laptop lazım bana. Öyle canavar bir şey olmasına da gerek yok.

Photoshop
Illustrator
After Effects
gibi programları kaldırsın, donmasın yeter.

Yoksa oyunmuş, 3D modelleme gibi ağır işlermiş onları zaten masaüstü pc de yapıyorum. Bana açıkçası günlük kullanım için bir grafik tasarım bilgisayarı lazım.

Bu konuda tavsiyelerinize açığım.
Usta birinin suratını 3b yazıcıda basmaya hazır şekilde çizebilir misin freelancer çalışıyorsan eğer? :D

Masaüstü sistemlere hakimim ama inan laptoplardan hiç anlamıyorum bu arada

Bende macbook air 2020 var i3 islemcili cihaz gunluk kullanimda muthis ama grafik girince isin icine o fiyatlara cihaz bulmak cok zor 9 10 binler dolasiyor piyasada

O paraya iyi bişey bulman sıfırda imknsız. 2. ele baksan iyi olur. Eskiden yzıcıoğlunda notebook hastanesi vardı 2. eller oluyordu onlarda temiz de insanlardı şimdi devam ediyorlar mı bilmem ama oralara bakabilirsin.

Üst Alt