50m2 | Netflix - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Dün başladım çok iyi dizi yapmışlar. Şahsen ben bu tarz filmlerden hoşlanmazdım ama bu diziyi izledikçe merak sardıran bölümleri vardı. Bu diziyi beğendim 10/8 veriyorum. İkinci sezon çıkacak mı acaba hala bekliyorum?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Hiç yorum okumadan ve trailer izlemeden başladım.
Konusu İçerde dizinin benzeri, ilk bölümden sonra kapattım.
Yoklukta elbette gideri var.

Gscimbom mobil

bok gibi dizi. netflix gibi bi ortamda daha iyi işler çıkarılması gerekiyor. senaryolar daha önce yapılmış işlerden araklanmıs. adamı karanlık gösterme adına malca ses oyunları sahneler replikler falan. sanırsın con wick anasını satayim.

Bence gayet iyi bir diziydi , akici sikici olmayan bir türdendi, bir günde bitirdim, sonuda iyi bir cliffhanger ile bitmesi iyi oldu. Bir türk dizisi icin gayet basarili buldum.

Tv dizisi gibi, izlenir mi izlenir.

Şu dizileri filmleri baş yapıt değilse gömme huyumuzdan vazgeçsek fena olmayacak bu kafayla senede 3-4 film/dizi ya izlenir ya izlenmez. Genel olarak sosyal medyadan bahsediyorum, bir de milleti izlediği şey üzerinden değerlendirme huyu çıktı bunlar yüzünden millet beğendiği şeyleri açık açık yazamaz/söylemeyemez oldu anasını satayım salın milleti.

Üst Alt