#52 Emre Çolak - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
ostersundsa elendigimizde twitterdan mal mal siritan, 'o takim' gibi sacma sapan aciklamalar yapan bu vitaminsizi nasil istiyorsunuz anlamiyorum

Bu herif tam bir it öyle böyle değil hemde , Karaktersiz herif. Sebebi poldiden drogbasına kadar neredeyse bütün oyuncular en azından bi paylaşımda bulunup tebrik etmişler şampiyonluğu. Bunun en ufak bi paylaşımı yok + paylaşımları arda ve olcanla hep abilerinin haksızlığa uğradığını filan düşünüyor sanrım , Zaten ardanın götünden ayrılmıyodu hiç. Tam bi karakter yoksunu çıktı şunun attığı tribi sabri gibi yıllarını vermiş bi adam bile atmadı bak vallahi sabri dönsün bu cocuk dönmesin bende geçenlerde bi gelmesini istiyodumda bitti emrenin işi.

Östersuns maçı sonrası yaptığı zaten hainliğin had safhasıydı üstü yok.

Burak,olcan,emre ,"selçuk" bu 4'ü ardanın en yakın yardakcılarıdır gs ye kin tutmuş durumdalar haysiyetsiz itler ulan galatasaray olmasa siz hayatınızda başarı kupa görücek adamlarmıydınız. Selçuk bizde sözleşmesi var diye sesi çıkmıyo bi ayrılsın görürsünüz ardanın götünün dibinde. Hepsinin imalı imalı paylaşımları tripleri laf sokmaları filan sinir oluyorum şu adamlara keşke şu klübün tarihinde isimleri dahi olmasaydı. Hepsi fatih terime kurban olsunlar.

Östershits’e elendiğimizde adamlık gösteren bu bağcılar çocunu
Şampiyon olduğumuğuzda da görseydik sosyal mecrada keşke.
Arda ile bunu toplasan Belözoğlu etmez.

Gencecik yaşta böyle bir takımda şans bulmuşken kendine gram bir şey katamayan adamdan şimdi nasıl bir katkı bekliyorsunuz hayretler içinde izliyorum. Karakterinin de ne kadar zayıf olduğunu gördük üstelik. Bir bütün olarak bakınca tamamen leş ve gereksizdir!

Galatasaray'ın şampiyonluğunu 3-5 maça çıkan Jose Rodriguez bile kutladı. Bu 30 kiloluk çöp kovası bir tek kelime yazmadı istemiyoruz, isteyen haindir boş beleş cahildir omurgasız ve karaktersizdir.

Bjkye beleşe gitmesine uzulurum.
Biz almiyorsak trye gelmemeli

SM-G610F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
Yav bu it Östersunds'a elendiğimizde twitterde kahkaha ifadeleri attı dalga geçti, şampiyon olduk tek bir kutlama mesajı yayınlamadı bu adamı isteyen Galatasaraylı olamaz imkanı yok olamaz kişiler takımdan büyük değildir Galatasaray'ın hiçbir topçuya ihtiyacı yoktur. Şimdi sektirsin gitsin kime gidiyorsa bizim hainlerle işimiz olmaz hele hele 30 kiloluk tenekelerle hiç işimiz olmaz.

Yav bu it Östersunds'a elendiğimizde twitterde kahkaha ifadeleri attı dalga geçti, şampiyon olduk tek bir kutlama mesajı yayınlamadı bu adamı isteyen Galatasaraylı olamaz imkanı yok olamaz kişiler takımdan büyük değildir Galatasaray'ın hiçbir topçuya ihtiyacı yoktur. Şimdi sektirsin gitsin kime gidiyorsa bizim hainlerle işimiz olmaz hele hele 30 kiloluk tenekelerle hiç işimiz olmaz.
Ben Galatasarayli degil miyim simdi? :)

SM-G610F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Bizdeyken kendisini severdim ama hayal kirikligina ugratti. Artik gözümde arda abisiyle es deger, yani karaktersiz herifin teki.

Üst Alt