#53 Barış Alper Yılmaz - Sayfa 252 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
He yok, Barış'ı değil Kerem'i sormuştum. İsteyen olur mu sence, ya da kaça almak isterler tahminin var mı?

SM-S911B cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Keronun mentali bayağı sıkıntı yaw. Bence dogru oyunu da oynamiyor. Basit oynamak yerine surekli zoru deniyor.

Bu haliyle Brumanin bizdeki haline cok benzetiyorum ben. Kaça gider bilmiyorum ama sonu Bruma gibi olmaz umarim dogru oyunu ogrenirse bayagi etkili olabilir.

2 yil once barca macindan sonra gitmeliydi bence.

Sence kaca gider? Gider mi ya da.

Keronun mentali bayağı sıkıntı yaw. Bence dogru oyunu da oynamiyor. Basit oynamak yerine surekli zoru deniyor.

Bu haliyle Brumanin bizdeki haline cok benzetiyorum ben. Kaça gider bilmiyorum ama sonu Bruma gibi olmaz umarim dogru oyunu ogrenirse bayagi etkili olabilir.

2 yil once barca macindan sonra gitmeliydi bence.

Sence kaca gider? Gider mi ya da.

Valla güzel anlattın, işte tam da bu yüzden isteyeni pek olmaz gibi geliyor bana. Mentali ve oyunu sıkıntılı, bu haliyle zorlaştı işi. Açıkçası milli takımda oynaması da pek mümkün değil şu durumda. En iyi ihtimal İspanya'nın orta sıra takımları olur gideceği. Aynı Bruma veya Amrabat gibi. Para konusunda max ederi 8 şu an, o da geçen sezonların yüzü suyu hürmetine. Ya da Zaniolo veya Yunus gibi kiralık artı opsiyon daha güçlü bir seçenek gibi duruyor.

SM-S911B cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Barış Alper in bu sevıyeye çıkması kendi ve Okan Buruk sayesindedir. Geldiği sezon ayakda duramıyordu önündeki adama pas atamıyordu. Okan Buruk ona çok güvendi o da çalıştı başardı.

Üst Alt