#53 Nordin Amrabat (Arşiv) - Sayfa 242 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#53 Nordin Amrabat (Arşiv)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: #53 Nordin Amrabat

herif yedigimiz golde kugu balesi yapiyor. topu ayagindan durmandan açiyor. adamda kalite yok. ahmet ilhan bundan daha çok katki verir. deli ediyor bu adam beni. izleyince sinirleniyorum. umuttada aynisi oluyor.

Senden daha iyi çalım atabilen ve aynı zamanda en az senin kadar hızlı yüzlerce futbolcu bulurum 500.000 Euro'ya alabileceğimiz.

yemin ederim Emre oynasin raziyim..Arkadas bir insan bu kadar mi kötü olur ya girdigi pozisyonlarin yüzde 80'inde pozisyonun icine ediyor

yemin ederim Emre oynasin raziyim..Arkadas bir insan bu kadar mi kötü olur ya girdigi pozisyonlarin yüzde 80'inde pozisyonun icine ediyor

kaç pozisyona girdi yüzde 80ninin içine etti ben göremedim hala emre oynasın diyenler var emre pozisyona giremediği gelen topları harcadığı gibi defansa gidip rakip takıma yardım ediyor neredeyse:)

Bir de şunu söyelemem gerekli Salomon Kalou'ya bal yapamayan kara sinek dediniz,Amrabat'a da şöyle topçu böyle futbolcu anlattınız.Açın ikisininde maçlarını izleyin Amrabat futbolcu değil.Bunun yerine Eljero Elia alınabilir.Ya da Amrabat'ı bir de sağda deneyelim Burak'ı da solda forvete yakın bitirici tarzı oynatalım o zamanda verimli olmazsa Süleyman Hurma'yı futbol direktörü olarak işe alıp sattıralım bunu.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt