#54 Emre Kılınç - Sayfa 77 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#54 Emre Kılınç

Şu çocuğu sağ kanatta bir göremedik. Ters ayak içe dönük oynadığında orta sahada olduğundan çok daha faydalı olacağını düşünüyorum. Defansif yük vermeyince gücünü hücumda kullanınca faydalı olacakmış gibi.

vuruşu komikti ama boey'un önüne yuvarlamaması daha fahişti. gene iyi maçta yaptı şu işi, tek fark varken o topu öyle kullansa 70'lerin marcaosunu ortaya çıkarırdı.

Ben ne desem bos suan. Gunlerdir su adami kazanalim diyorum. Gol kacar bak. Vurursun kotu gider falan.. Abi sen vurmadin, ayak ici pas verdin adama. Nasil oynatsinlar seni simdi skor icin o tarafta ?

Özellikle Emre konusunda hocaya kiziyordum haksizlik yapiyor diye ama o kiz gibi cektigi sut beni benden aldi.

Sivas'ta hayvan gibi sut ceken adamin bizde sutlari kaleyi dahi bulamiyor neredeyse.

Bu şut olayının bu kadar abartılmasını anlamıyorum.

Adam müthiş bir depar artı. Ver kaç yaptı. Koşusunu devam ettirdi ve pozisyonu tek başına yarattı.

Sert kalecinin soluna vuracak gibi yapıp teknik bir vuruşla yakın köşeye bırakayım dedi. Evet eline yüzüne bulaştırdı. Vuruşu berbattı.

Ama son vuruş için yerilmesi yerine, onun öncesinde yaptıkları için alkışlanmalı.

O hareketleri daha çok yaparsa, golleri bulur.

Yeter ki fit olsun, o öldürücü deparları atsın.

Bu şut olayının bu kadar abartılmasını anlamıyorum.

Adam müthiş bir depar artı. Ver kaç yaptı. Koşusunu devam ettirdi ve pozisyonu tek başına yarattı.

Sert kalecinin soluna vuracak gibi yapıp teknik bir vuruşla yakın köşeye bırakayım dedi. Evet eline yüzüne bulaştırdı. Vuruşu berbattı.

Ama son vuruş için yerilmesi yerine, onun öncesinde yaptıkları için alkışlanmalı.

O hareketleri daha çok yaparsa, golleri bulur.

Yeter ki fit olsun, o öldürücü deparları atsın.

Kaleciye karsi karsiya isen ve yaninda bos bir arkadasin varsa.

ya atacaksin ya pas vereceksin!!!

bence futbolda en önemli kuralardan biri.

mustafa'nın johnstone maçında kaçırdığından daha kötü bi kaçırıştı. her şeyinle vurursun auta atarsın amenna ama oyuna yeni girmiş ve diriyken boş kaleye topa kız gibi vurmanın izahati yok. özgüvenin yoksa yanında koşan adama yuvarlayacaksın o topu, vuracaksan da zımba gibi vuracaksın. gol olur olmaz o ayrı mesele.

Üst Alt