#54 Emre Kılınç - Sayfa 93 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#54 Emre Kılınç

Sivas döneminde oyun görüşü, şutları, ara pasları bir çok şeyi çok başarılı yaparken bize ilk geldiğinde 3-4 hafta çok iyi performans sonrası çoğu futbolcu da olduğu gibi geriye gitmişti, bence yeni dönemde sistemin vazgeçilmezi olabilecek potansiyeli var, sürpriz bekliyorum.
Gayet başarılı buldum takımın en iyilerindendi Cicaldau'ya da çok net 1 asist yapmıştı bence yeni sistemin çok iyi futbolcusu dahi olabilir kendine gelmesi sevindirici en azından tekrardan bi ışık gördük hem pres hem pas oyununda Morutan'dan daha iyi durumda olduğu net gözüküyor. Ayrıca karşı kalecinin ekstra kurtarışı olmasa 1-3 öne geçiyorduk onu da atlamamak lazım İsmail karşı kalede olsa 3'ncü golü de atmıştı.

Belli ki oyun yükünü tamamen sol tarafa yıkacağız, PvA ve Kerem in hücumdaki etkinliği sebebiyle. Şöyle bir sıkıntı var sol tarafta girilen ver-kaçlarda ikiye birlerde filan Berkan sadece 1 tane pası isabetli geçirebildi o da PvA un asist yaptığı pozisyon zaten

Ben Emre Kılınç ın çok orta saha oynamasından taraf değilim ama yerli oynatma zorunluluğunu düşünürsek Taylan veya Berkan ı oynatacağıma Emre Kılınç ı oynatırım sol iç gibi

Kerem
--------Emre
Aanholt
--------Marcao

Bu dörtlü ile sol tarafı güçlü tutmaya bakardım...

Üst Alt