#55 Yuto Nagatomo - Sayfa 105 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
O asya kupasının ben ..... Bı gittin geldin rezaletedönüştü oyunun ..neden ne oldu orda bilmiyom..birtane orta açamadım geldiğinden beri yine gidip geliyon ama eskisi gibi değil hız ve güç eksik orta eksik

Hayatımda izlediğim en kötü performanslarda ilk sırada yer alıyor ve ardından da Mariano geliyor. Ligin en iyi 2 bek oyuncusu nasıl bu halde inanılır gibi değil.

nazım sangare bile daha iyi oynar solda.

çok kötü, teklif gelir mi bilmem gelirse yapıştırmak lazım. ama sanmıyorum profesyonel bi futbol takımından teklif geleceğini.

ulus olarak japon olabilir ama genetiğinde çinli oranı yüksektir belki, çin malı japon olabilir. belki dedesi ya da ninesi çinlidir. bundan japon olmaz, böyle bi japon olmamalı

japon genetiğine ters bu

formsuzluk tolere edilebilir, fegulinin ne kadar çöp oyun oynadığını da hatırlıyoruz. ama toparlanması uzun sürmedi. diagneye kaç hafta sabredildi, belliki olmayacak ondan.

hatırladığım kadarıyla 8 aydır japona sabrediyoruz kendine gelsin diye. kuzey afrikalı diye küçümsenir ama fegulinin toparlaması çok uzun sürmedi. oynamaya oynamaya kilo almıştı, kilo bile vermiş feguli.

bu rezalet performansın izahati olmalı, son 4 hafta kalmış kıçını yırtman lazım ama sahadan siliniyorsun hem de hiç hücum yapamayan konyaya. formsuzluğa lafımız yok, feguliye de kızdım zamanında ama feguli klası var hemen oturttu kendini klasına. bu japonunda belli klası var, neden o klasa oturtmuyorsun performansını, hatta daha kötüsü iyice diplere gidiyor. rekabetsizlik desek artık öyle bi durum yok, sağ bek orijinli linnes formayı kapıyor senden şu performansınla seni top diye oynar üstelik. hemen bi şeyler yapıp forma şansı bulmuşken formayı kapman lazım, ama sen ömer bayramdan hallice oynuyorsun. tolere edilir gibi değil.

Mariano ve Yuto bizim sistemde çok önemli yere sahip ama ortada yoklar kalan 4 haftada birşey yapamazlarsa gerçekten gider şampiyonluk...

Bu sezon ligin ilk yarisinda 2,3 Mac disinda oynamadi. Sezonun en buyuk hayal kirikligi. Emre tasdemir ve linnese verilmeli forma. Sezon sonu gonderilmeli

Üst Alt