#55 Yuto Nagatomo - Sayfa 117 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Tayland'dan 5 milyon euro teklif geldiğinde gitseydi keşke. Hem çok güzel para kazanıp hem de yerine daha iyi bir bek alırdık. Ama o 1 sene daha kalıp beleşe gitmeyi tercih etti.

Kendini toparlasın 1 sene daha oynasın sene sonu sözleşmesi biter biz de Luyindama ya da Marcaodan birini satıp daha genç bir bek alırız.

Yuto Nagatomo: "Bir futbolcunun oynadığı şehre adapte olması ve oynadığı şehirde kendini iyi hissetmesi çok önemli. Ben de kendimi İstanbul’da çok iyi hissediyorum. Boş zamanlarımda İstanbul’un tarihi yerlerini keşfetmeyi çok seviyorum. Eşim de burada çok mutlu"

Masallah adapte olmadan önce siir gibi top oynuyordu. Simdi saldi iyice.
bence aynı futbolu oynuyorda taraftarın bakış açısı değişti.6 ay carole denen ptt 3. lig topçusunu izleyince kendisi alaba gibi geldi gözümüze ilk başta.eksta bir şey beklemiyordu kimse adam kaçırmasın yeter modundaydık.şimdi bir üst seviye bek istiyoruz rakipleri ceza sahasına hapseden.sürekli git gel yapan.

bence aynı futbolu oynuyorda taraftarın bakış açısı değişti.6 ay carole denen ptt 3. lig topçusunu izleyince kendisi alaba gibi geldi gözümüze ilk başta.eksta bir şey beklemiyordu kimse adam kaçırmasın yeter modundaydık.şimdi bir üst seviye bek istiyoruz rakipleri ceza sahasına hapseden.sürekli git gel yapan.

Nasil ayni futbolu oynuyordu aga ya. Rakipleri hücumda çok daha rahat ekarte ediyor, sol ayağı ile mermi gibi ortalar gönderiyordu.
Şu an sol ayağı ile attiğı toplar ön direği geçemiyor, yari yolda açliktan ölüyor. Her topu geri çekiyor.

Üst Alt