#55 Yuto Nagatomo - Sayfa 131 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
ilk geldiği senen iyiydi geçen sene vasatın biraz üstü oynadı 10/6 bu sene emekli havasında teşekkür edip devre arası ayrılmalı güzel şekilde ki uzak doğu pazarında kullanılmalı scout için ileriyi düşünerek.

Inter’de bu adam gram ciddiye alınmıyordu. Inter’in Sabri’si iken, devre arasında son gün bize geldi.

Terim adam etti bunu ilk sezon. Hatta ilk maçı rezildi Sivas deplasmanında. Geçen sezon vasat, bu sezon rezil bile değil.

Ulan sen 33 yaşına gelmişsin, yaptığın hataya bak. Devre arasında FC Vietcong’a mı gidiyor cehenneme mi bilmiyorum ama defolsun gitsin.

Terim: sağ ayaklı sol bek istemiyorum.

Yönetim: Buyur hocam 31 yaşında Nagatomo kiraladık..

3'lü savunmada gideri var. Inter'den ayrılırken de zaten klasik 4'lüde artık hücumu geri çekiyor diye gönderdiler. 3'lüde de hücumu ahım şahım katkısı yok ama en azından rakip yarı sahaya ayak basıyor. 4'lüde iyice 80'lerin İtalyan savunmacıları gibi kalıyor. Oyuncular eleştirilecek ama başımızda eldeki yarım oyunculardan hiçbir şekilde tatmin edici katkı alamayan hoca olduğunu da kabul etmek gerek. Ömer Bayram da mesela 5'li orta sahanın solunda çok çok iyi oynuyordu, gittik adamı Sivas maçında sol beke attık, 2 tane kopya gol yedik. Yuto'nun da 4'lü savunmada hiçbir şey yapamayacağını bile bile hala aynı düzende başlatmak artık günahı biraz bu heriflerden çıkartıyor.

Dün yedirdiği golde fena sövdüm ama. Ebleh ebleh etrafına bakıp topu boştaki tek Real'liye atmak için kafa olarak ciddi anlamda bitik olmak lazım. Adamda Ahmet Çalık kadar özgüven kalmamış artık.

Savunması iyi en azından diyorduk da o da iyi değil artık Mariano'dan bi farkı kalmadı. Devre arası ikisini postalamak lazım. Birinin yerine Linnes gelir diğerinin yerine de transfer veya iyi kötü Şener,Lemina,Taşdemir,Luş,Marcao idare edilir.

Daha sezon öncesinden belliydi böyle olacağı. Iki tane kısır ve ölü 33'lük beklerle sezona girmek hüsran olur tabi ki, geçen sezon bunun sinyallerini çok bariz görmemize rağmen ikisini geçtim tek birinin yerine bile yeni bir bek alınmaması resmen skandal resmen ahmaklık.

Biz taraftar olarak gördük bunu hoca göremedi ya da görmek istemedi.

Kalitesi ve yeterliliği tartışılır ama elinde dinamik bir oyuncu vardı onu da kadro dışı bıraktın. Şimdi kışın geri dönecek muhtemelen ama 6 ay top oynamamış adamdan medet umup ahh bakın olmuyor deyip yine bu iki dedelere dönecek.

sent via GSC

Japon oldugu icin ustune fazla gidilmiyor ama futbolu resmen bir skandal.. ocak ayinda sie olup gitsin podolski nin takimina

Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk Pro

Ben olsam üçlü defansta oynatırdım Marcao yerine, bir denemek lazım. Azpilicueta bu şekilde Chelsea'de mükemmel iş çıkarmıştı, Nagatomo bence defansif olarak gayet sağlam bir oyuncu. Önden yardım gelmediğinde bile idare edebiliyordu çoğu zaman ki bu şekilde ofansif yükü olmayacak ve geride çok seri bir oyuncumuz olur ki lazım.

Üst Alt