#55 Yuto Nagatomo - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Galatasaray SKOnaylanmış hesap @GalatasaraySK 30 sn.
ようこそ!@yutonagatomo5!
DU5Ybg3WkAAPnhv.jpg

Bu adamı hiç izlemediler herhalde sırf Terim'e çaktırmadan laf söylemek için kullanılıyor da adam iki ayağını kullanabiliyor yani öyle illa sağıma alayım durumu yok. Aslında iki ayağı da iyi değil de neyse. Linnes gibi sol ayağını sadece yürümek için kullanmıyor yani.

Haldun domalc adlı gizli fbli muhabir lato ile yarışacak hatta lato nun daha iyi olması için alındı diyor. Ya ben yine diyorum izlemedim bilmiyorum ama ya bu adam bu kadar mı kötü arkadaş ya inter mi mal bizimkiler mi anlamadım. Lato oynar diyor adam ya hasta olacağım!

SM-N920C cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

2015 yazında da adı bizle geçiyordu bu sefer aldık bakalım nasıl bişey çıkacak kaç sene italyada bek oynamış adam boş değildir umarım

Bu tip 600-700 bin euroluk adamlar gecici cozum adamlari.

Bu 4 ay idare etsin diye alindi.

Sene sonu bu da Lato da gonderilir. Latonun zaten sozlesme bitecek. 1+1 di +1 kullanilmadan sepet koluna denecek futbolcu musveddesine.

Bu da latodan biraz iyi sadece. Cok beklentiye gerek yok. Asil hedef hala Asamoah cunku.

Bu 2 lavuga Asamoah gelemedi diye yatirim yaptik. Ehh sene sonu 3-4 milyon bonservis verip alacagimiza bonservissiz alicaz karsiliginda. Oyle dusunun. Bunlarin 2 si de yara bandi !

Bu tip 600-700 bin euroluk adamlar gecici cozum adamlari.

Bu 4 ay idare etsin diye alindi.

Sene sonu bu da Lato da gonderilir. Latonun zaten sozlesme bitecek. 1+1 di +1 kullanilmadan sepet koluna denecek futbolcu musveddesine.

Bu da latodan biraz iyi sadece. Cok beklentiye gerek yok. Asil hedef hala Asamoah cunku.

Bu 2 lavuga Asamoah gelemedi diye yatirim yaptik. Ehh sene sonu 3-4 milyon bonservis verip alacagimiza bonservissiz alicaz karsiliginda. Oyle dusunun. Bunlarin 2 si de yara bandi !

Asamoah'ı biz yar edeceklerini pek sanmıyorum.

Üst Alt