#55 Yuto Nagatomo - Sayfa 73 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
25gxahj.jpg

tamer hoca malesef gaflette bulunmus

Peki sen '' çocuğu kucağına vermek '' ten haberdar mısın ?...

Gerçekten bu kadar mısınIZ hamza....... Avrupa da bu kadarını mı öğretebiliyolar yani....

Asıl ayıktırma lafına gelmedim. Bakalım ne zaman ayıkacaksınız diye bekliyorum...

Ne dedigini anlayamiyorum, acik acik soylersen problem daha cabuk cozulur

Bir defans oyuncusu bir hucumcuyu etkisiz biraktiginda "cebine koydu", "kucagina aldi" denir, normaldir

Boyle bir caps de ilk defa paylasilmiyor forumda

Kendi çocuğum yok ki sıfatını Hamza yapıp akrabalarıma yollıyayım.Ha çok denedim ama olmuyor tek başına çocuk fazla yaşamıyorlar :D

Tabii siz şimdi yanlış bişi varsa 1-2 sn de delete ile herşeyi temizleriz gibi bir TANRIYI OYNAMA mantığındasınız halen..
Ama o süre içinde kime neleri ne kadar verip kaybetmekte olduğunuz ihtimalinden size ne ki .:asd:

Halen beklemedeyim ;D

Ya ben mi malım cidden yazdiklarindan hicbirsey anlamiyorum yav.
2014 ygs turkce sorulari gibisin

E soyle o zaman yanlis ne varsa acik acik biz de gec olmadan silelim hatamizdan donelim
Ya ben mi malım cidden yazdiklarindan hicbirsey anlamiyorum yav.
2014 ygs turkce sorulari gibisin
Bu kadar mısınız yani.... O kadar like şeyetme yarışına girenler...
Lafa gelince insan ilişkileri, Genetik uzmanları,...........bilmem daha neler neler...

O SENEGAL GENETİKLİ ÇOCUĞUN O KİŞİNİN KUCAĞINA NASIL GELEBİLECEĞİ HAKKINDA;
GERÇEK BİŞEYLER ÖĞRETİMİYOLAR MI SİZE O YERE GÖĞE SIĞDIRAMADIĞINIZ MEDENİ AVRUPANIZDA:...

RESMEN BÜTÜN DÜNYANIN ŞAHİTLİĞİNDE YENGEYE KÜFÜR EDİYORSUNUZ YAW....

Lafa gelince de millete internetteki hamlelerinize dikkat edin diye AHKÂM kesiyosunuz bide..
2 Sayfadır istiyorum ki biraz ihtimalleri ve 2. hamleyi hesaba katarak düşünün..

Lafa gelince insan ilişkileri, Genetik uzmanları,...........bilmem daha neler neler...

GERÇEK BİŞEYLER ÖĞRETİMİYOLAR MI SİZE O YERE GÖĞE SIĞDIRAMADIĞINIZ MEDENİ AVRUPANIZDA:...

Lafa gelince de millete internetteki hamlelerinize dikkat edin diye AHKÂM kesiyosunuz bide..
2 Sayfadır istiyorum ki biraz ihtimalleri ve 2. hamleyi hesaba katarak düşünün.
.

ALLAHIM AL CANIMI

2 Sayfadır istiyorum ki biraz ihtimalleri ve 2. hamleyi hesaba katarak düşünün..
  1. Avrupa'da yasamiyorum
  2. Juan Cuadrado Senegalli degil, Kolombiyali
  3. Mecaz diye bir sey var, kucaga almak diye bir tabir var; o resmi gorunce hemen bu is buraya nasil gelmis demek ki karisi boyle dogurmusu dusunmuyor zihni pis olmayan kimse
  4. Diyelim ki gercek anlamiyla dusunecegiz ve o farkli irktan bir bebek: baska birinin cocugu olamaz mi? Illa Nagatomo'nun cocugu mu olmasi gerekiyor senin fantezinde? Baska birinin bebegini kucagina almistir?

Sizin bahsettiğiniz anlam oluşması için Melo ile eboue nin kadıköydeki tarzı gerekir.

Siz resmen adamın kucağındaki kendi çocuğunun yüzünü senegalli yapmışsınız...

Bunun anlamı dünyanın her yerinde
Bu çocuğun babası bir senegalli dir göndermesidir..
Yengeye küfür adamımıza da
Boynuzlu
demektir.
Bu kadar mı cahilsiniz yaw
Klavyelerin başından kalkıp sokağa çıkın, insan arasına karışıp gerçekleri yaşayın biraz da kendinize gelin lütfen...

Sizin bahsettiğiniz anlam oluşması için Melo ile eboue nin kadıköydeki tarzı gerekir.

Siz resmen adamın kucağındaki kendi çocuğunun yüzünü senegalli yapmışsınız...

Bunun anlamı dünyanın her yerinde
Bu çocuğun babası bir senegalli dir göndermesidir..
Yengeye küfür adamımıza da
Boynuzlu
demektir.
Bu kadar mı cahilsiniz yaw
Klavyelerin başından kalkıp sokağa çıkın, insan arasına karışıp gerçekleri yaşayın biraz da kendinize gelin lütfen...

Ya yazdiklarimi okumuyorsun ya da bir kulagindan girip bir kulagindan cikiyor

Bu munakasaya devam etmenin butun yollari tikanmistir

Üst Alt