#6 Blerim Džemaili - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#6 Blerim Džemaili

Çok önyargı vardı bu adama karşı. Ben faydalı olacağını düşünüyorum. Tek çekincem kadronun nasıl oluşacağı açıkçası. Çoğu kişi Bruma'yı kesiyor da ben oynaması gerektiğini düşünüyorum.

İsviçre Milli takımının dünya kupasındaki maçlarını tek tek izlememe sebep olacak futbolcu.Dünya kupasındaki tüm maçları izlememe rağmen kendisinin futboluna dair en ufak bir izlenimim oluşmamıştı ki bu da normal bi şey.Tabi ki Fransa maçında attığı frikik unutulmazlar arasında.

napoli forumlarına baktım google cevırının yettıgınce.bu dzemaili buyuk adam muthış yorumlar v ar hakkında.napoliler gökhan ınler yada gargano gitseydı ama dzemaili kalsaydı demışler.ve çok ıyı profesyonel oldugundan bahsetmişler.8 milyon euro verdikleri adamın pandevle beraber 3 mılyon euroya nasıl satılabılecegının kavgasını etmışler.beklentılerım arttı kısaca.

ANTU MOD ON:

Nasıl bu kadar ucuza geldi anlamadım.Mason başkanımız ile napoli başkanı arasındaki özel ilişkiler ile aldık.

OFF MODE.

Dzemaili hakkında pek bilgim yok ancak yapılan yorumlara baktığımız zaman iyi bir orta saha oyuncusu.Melo ve Selçuk gibi oyuncuları zorluyacak isimlere aynı zamanda yüklerini azaltmaya yönelik bir transfer.Hayırlı olsun Galatasaray ımıza.

İsviçre Milli takımının dünya kupasındaki maçlarını tek tek izlememe sebep olacak futbolcu.Dünya kupasındaki tüm maçları izlememe rağmen kendisinin futboluna dair en ufak bir izlenimim oluşmamıştı ki bu da normal bi şey.Tabi ki Fransa maçında attığı frikik unutulmazlar arasında.

Yanlış hatırlamıyorsam pek oynamadı Fantasy League'de kadromdaydı.

Bu adama ileride Reis, sapka cikarmalaar fln ilah olur benden demesi cok klas vuruyor toplara oalasi bi 6nci hafta korner vurusunda ceza sahasina disina suzulen topa sag ayagiyla vurup volkani kale icine almasi muhtemel olsada o maci BAY olarak gececegimiz daha muhtemel gozukmektedir

karisi saglam hatundur. Yolanthe yengemizle cekisir

hpsgeldin dzema

Üst Alt