#6 Emiliano Insua - Sayfa 100 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#6 Emiliano Insua

Cevap: #6 Emiliano Insua

Sporting Lisbon-Athletic Bilbao Uefa yarı final maçında gol attı reyis, gol nasıl bilmiyorum gerçi. :)

Adamı takip etmediginiz ne kadar belli bu sene S.Lisbon'da ki en iyi 3 isim arasında. Bizde oynadıgında yaşı kaçtı adamın, daha yeni gelişiyor futbolu 2-3 sene sonra vay be bu adam bizde oynamıstı dersiniz Ribery gibi.

Hakan Balta rezalet ötesi oynarken Hagi bu adama şans vermedi. İyi oynar kötü oynar bu başka bir olay ama Hagi kiralık oyuncu istemem gibi saçmalık ötesi bir zihniyetle bu adamı oynatmadı. Bence potansiyeli olan bir oyuncuydu başarılı olabilirdi bizde.

Bizde oynadığı zamanlar stoperlerde tırt olduğundan bu da tırt görünüyordu defansta ama ofansta iyiydi en azından kolavıyordu

Liverpool'dan bahsediosun arkadasım. Adam kendini geliştirsin diye kiraya veriyor. Futbolcu oynayarak gelişir. Senin Serkan Kurtuluş gibi tribünde oturarak degil. Adam uefa kupasını kaldırcak bu sene belki. Buda o takımda kaliteli oldugunun ispatı ve yaşı daha genç.
bu adam sol bek degilmi. bu adamın maclarını izliyormusun. iyidir kötüdür. yani bu adamın öncelikle defansta ne yaptıgını söyle bana gol atınca sanki sol bekin tillahını yapıyormuş gibi gösteriyorsun

fena diildi bu cocuk,kalsaydı Ft adam ederdi bunu da,tek handikapı o boktan senede gelmesi takıma,bu seneki takımda cok iyi isler yapardı

bu adam alindiginad/kiralandiginda cok umitliydim.. ama takimin berbat gidisi bu adama yazik etti.. bence iyi bi sol bek.. one cikislariyla vs.. suanda bizim sol bekimizde olmus olsaydi.. Hakan Balta kotu demiyorum ama daha verimli olurdu, bu kesin..

Haginin kiralik oyuncu oynatmam dusuncesiyle Melonun yedek oturdugunu dusnemiyorum hatta tribunde maci seyrettigini.. ne alaka kiralik oyuncu istemem? kiralik kadar guzel bi is yok.. begenirsen alirsin begenmezsen sene sonu yollari ayirirsin.. ama sans verceksin..

Üst Alt