#6 Emiliano Insua - Sayfa 97 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#6 Emiliano Insua

Cevap: #6 Emiliano Insua

insua neymiş be anlayammışım onu:) tak sepeti koluna herkes kendi yoluna. liverpolda ingiltere 2.liginde gönderir bu adamı dalgamı geciyorsunuz. yada kendi ülkesine gider...

Arjantine milli takıma gitti diye kandırdılar bizi haralda. Eskişehire gitmiş diyor fanatik :D vay sizin kedi canınızı ya.

çok sevmiştim kendisini hiçbir teknik direktör yeterince şans vermedi kendisine kalmasını isterdim ama kısmet böyleymiş umarım hep başarılı olur milli takımın da vazgeçilmezleri arasına girer.

Bence Galatasaray icin kesinlikle cok buyuk bir kayip...Turkiyenin genel olarak bek sorunu yasadigi bir donemde, gercekten cok basarili olabilecek kendisini gelistirebilecek bir genc yetenekti. Suanki gec yasina ragmen, kapasitesi hem baltayi hem caglari sollar. Ve gercek bir galatasarayli gibide her gole kenarda oturdugu zamanlarda bile sevinen bir oyuncu idi.

Insua Balta'dan iyi degil. Ayrica Türkiye'de bir sol bek sorunu yasanabilir ama en iyisi kadromuzda bulundugu için kendimizi sansli sayabiliriz.

Gelecek sezonlarda Avrupa Ligi veya Sampiyonlar Ligi ön elemesi oynadigimizda dandik bir takimda karsimiza çikacak ve biz "Ya bu Insua bir ara bizde oynamisti de mi ?" diyecegiz bana kalirsa.

O gün geldiğinde oynadığımızda sağlam bir takımda karşımıza çıkarsa ''ah be harcadık bu çocuğu bizde olsa ne güzel olurdu'' demeyelimde..

Üst Alt