#6 Fredrik Midtsjö - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Ben Mditsjö haricinde bir 6 numara transferinin daha yapılacağına inanmıyorum, daha doğrusu Cicaldau, Berkan, Taylan filan varken 6 veya 8 numaraya bir oyuncu daha almayız gibi geliyor bana. Belki Ocak ayında yapılır buraya bir transfer

ragnar-lothbrok_1833544.jpg

Şikeciler bi ara sürekli aynı tip orta sahaları transfer edip keriz gibi işler yapıyorlardı. Bu transfer de bana onu hatırlattı. Bu herifin yerli versiyonu Taylan var zaten elimizde niye alıyoruz niye aldık? kimse bilmiyor

Şikeciler bi ara sürekli aynı tip orta sahaları transfer edip keriz gibi işler yapıyorlardı. Bu transfer de bana onu hatırlattı. Bu herifin yerli versiyonu Taylan var zaten elimizde niye alıyoruz niye aldık? kimse bilmiyor
Yerli mi versiyonu mu taylan mı. Renkdaş sadece miço değil, tarihteki hiç bir topçu bukadar aşağılanmayı haketmiyor

Yerli mi versiyonu mu taylan mı. Renkdaş sadece miço değil, tarihteki hiç bir topçu bukadar aşağılanmayı haketmiyor
Reis tabi ki Taylan'dan iyi oyuncudur ona bir sözüm yok. Ancak Taylan bize gelmeden önce Erzurumda 8 ve 10 numara oynuyordu. Adamı 6 numaraya devşirdik biraz iyi oynadı sakatlandıktan sonra dağıttı. Bizim 3 senedir Agresif kesici bir önliberoya ve ileride oyun kuracak ofansif bir 10 numaraya ihtiyacımız var iken neden Taylanla aynı tarz bir oyuncuya 3-4 milyon euro veriyoruz?

Üst Alt