6 Futbolcunun Durumu Netleşiyor | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

6 Futbolcunun Durumu Netleşiyor

1184108_620x410.jpg

Bu sezon İspanya La Liga’da kümede kalma mücadelesi veren Sporting Gijon’un, Galatasaray’da gözden çıkarılan Jose Rodriguez’le ilgilendiği öğrenildi.

İspanyollar, 20 yaşındaki futbolcuyu kiralamak istiyor.

BRUMA İÇİN NET KARAR

Real Sociedad’da bu sezon 27 maçta 2 gol 1 asistle oynayan Bruma’nın, bundan sonraki kariyerini İspanya’da sürdürmeye karar verdiği belirtiliyor.

4 OYUNCUDA SONA DOĞRU

Galatasaray’da sezon sonu sözleşmesi bitecek 4 futbolcu var. Manchester City’den kiralanan Denayer’in yanı sıra Emre Çolak, Sabri ve Hamit’in kontratı sona erecek. Yönetimin sadece Emre ile yola devam etmesi bekleniyor.

Fanatik

6 Futbolcunun Durumu Netleşiyor

Son düzenleme:
bruma telles geri donmelı kesınlıkle hatem ben arfa nın sozlesmesı bıtıyor ustune forvet orta saha bıde defansla tas gıbı kadro ortaya cıkar.

Muslera
Linnes-Caceres-Koray-Telles
XXXXX-XXXXXX
Sinan-Sneijder-Bruma
XXXXX

3 mevkiye transfer düşünmek lazım Caceres'i alıp Chedjou'yu satmalıyız

Bakalim kimler gidecek kimler gelecek, buyuk revizyon sart tabiki genclestirmemiz de lazim kadroyu. Yoksa sirf gencleri yollayip 30+ olanlari takimda tutarsak ben buna yeniden yapilanma demem.

Bonservissiz oyunculardan kurulabilecek kadro. Forvete para harcanir sadece Bu 5 oyuncuyu alsinlar Dursun'u gram elestirmem.

Fernando Muslera

Gregory van der Wiel - Aurelien Chedjou - Nicolas N'Koulou - Alex Telles

Miguel Veloso - Selçuk İnan

Sofiane Feghouli - Wesley Sneijder - Lukas Podolski

Yıldız Forvet
Uyanabilirsin.

Mümkün degil bu kadro ve Lukas Podolski ayrilacak takimdan. Bunu net olarak biliyorum yakinindan. Ayrica bizim buraya turnuvaya gelmisti bende izlemeye gitmistim. Kalacagimi düsünmüyorum demisti.

Idiot yönetim Chedjou ile ayni sekilde uzatmayacak, Balta kalacak Chedjou yerine. Inanilir gibi degil ama öyle.

Wesley Sneijder de 100% gidecek bu sezon sonu, net.

Feghouli'yi alamazsin.

Bonservissiz oyunculardan kurulabilecek kadro. Forvete para harcanir sadece Bu 5 oyuncuyu alsinlar Dursun'u gram elestirmem.

Fernando Muslera

Gregory van der Wiel - Aurelien Chedjou - Nicolas N'Koulou - Alex Telles

Miguel Veloso - Selçuk İnan

Sofiane Feghouli - Wesley Sneijder - Lukas Podolski

Yıldız Forvet
Bunların birini bile alamaz başımızdaki beceriksizler, bence hayal kurmasın kimse yaz transfer dönemi için.

Gesendet von meinem GT-I9195 mit Tapatalk

Üst Alt