#6 Jean Michaël Seri - Sayfa 10 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Bence gelen kişi Seri değil . Fotoğraflara bakıyorum hepsinde gözlüklü o kadar maçını izledim bir kere bile gözlük taktığını görmedim . Adamın çakmasını getiriyorsunuz bari böyle şeylere dikkat edin .

Şubat ayında moskof deplasmanına çıkmış adam yaw

Ekli dosyayı görüntüle 51747

Kimse oynayamiyor demiyorki.

Adam kendi diyor ciddi agirilarla oynama zorunda kaliyorum diye.

Bu yüzden havalarin soguk oldugu dönem ciddi performans düsüsü oluyormus kendisinde.

Adam müthis oyuncu ve harika transfer. Ama sirf bu yüzden taraftar bu durumu ciddiye almiyor gibi.

4 ay sonra küfürler olursa bu konuda sasirmam. O derece dengesiz taraftar.

En iyi halinde gelmiyor bize. Geçen yılın son 10 haftası felaket Fulham'da bile 11'i koruyamadı. Ki aynı Fulham beğenilmeyen, ihtiyar Babel'in toz attırdığı yerdi, hem de devrede gelmesine rağmen. O yüzden Seri'nin 1 yıllık Premier Lig performansı genel toplam ve tatminde Babel'in yarım sezonunun bile gerisinde olabilir. İnşallah Nice'teki haliyle gelir zira orada Cyprien-Belhanda ikilisi ve Favre'ın muazzam yönetimiyle nefis bir orta saha kurmuşlardı. Premier Lig'e 30 milyona transfer yapmasını sağlayan da oydu. Çok iyi bir 6 numara alırsak Seri-Belhanda ikilisi güzel işler yapabilirler, böyle oyuncuyu FFP kıskancındayken bonservisle uğraşmadan kiralayabilmek neresinden bakarsan değerli bir iştir. Hayırlı uğurlu olsun.

En iyi halinde gelmiyor bize. Geçen yılın son 10 haftası felaket Fulham'da bile 11'i koruyamadı. Ki aynı Fulham beğenilmeyen, ihtiyar Babel'in toz attırdığı yerdi, hem de devrede gelmesine rağmen. O yüzden Seri'nin 1 yıllık Premier Lig performansı genel toplam ve tatminde Babel'in yarım sezonunun bile gerisinde olabilir. İnşallah Nice'teki haliyle gelir zira orada Cyprien-Belhanda ikilisi ve Favre'ın muazzam yönetimiyle nefis bir orta saha kurmuşlardı. Premier Lig'e 30 milyona transfer yapmasını sağlayan da oydu. Çok iyi bir 6 numara alırsak Seri-Belhanda ikilisi güzel işler yapabilirler, böyle oyuncuyu FFP kıskancındayken bonservisle uğraşmadan kiralayabilmek neresinden bakarsan değerli bir iştir. Hayırlı uğurlu olsun.
Belhanda Nice'de sol kanat oynuyordu.

Bilmeden konusmak dogru birsey degil. Bombos laflar konusmana neden oldu.

Üst Alt