#6 Jean Michaël Seri - Sayfa 162 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
premier lig 17.sinde lisansi cikarilmayan orta saha
bizim orta sahanin bel kemigi olup 2.8 milyon euro garanti para kazanmisti
saglam kazik

premier lig 17.sinde lisansi cikarilmayan orta saha
bizim orta sahanin bel kemigi olup 2.8 milyon euro garanti para kazanmisti
saglam kazik
Bok atma murhan o dönem alınması çok zordu ve almıştık doğru bi kadro planlaması olmadığı içinde tutmadı bizde nicedeyken çok beğenirdim

Bende geçen seneden sonra alınmasını istemedim ama ilk alındığı zamanı boklamak saçma geldikten sonra gördük anca bize uygun olmadığını hem performans hem maliyet

monchi gibi konuşuyosun yok şener gelsin marianoyu yedekler emre taşdemir gelsin solu yedekler sonra tutmayınca bunu kim aldı niye aldınız diyosun bunların yerine alınsın dediklerinide sonraki transfer döneminde gönderilmesi gerekenlere yazıyosun vazgeç bundan

Bok atma murhan o dönem alınması çok zordu ve almıştık doğru bi kadro planlaması olmadığı içinde tutmadı bizde nicedeyken çok beğenirdim

Bende geçen seneden sonra alınmasını istemedim ama ilk alındığı zamanı boklamak saçma geldikten sonra gördük anca bize uygun olmadığını hem performans hem maliyet

monchi gibi konuşuyosun yok şener gelsin marianoyu yedekler emre taşdemir gelsin solu yedekler sonra tutmayınca bunu kim aldı niye aldınız diyosun bunların yerine alınsın dediklerinide sonraki transfer döneminde gönderilmesi gerekenlere yazıyosun vazgeç bundan
ben bizde iyi/kötü oynadi demedim bu mesajda. aradaki "MAKAS" farkina dikkat cektim. tabi fransa milli takiminin ilk 11 oyuncusu nzonzi bizde kador disi kaldi diyebilirsin ama durum vahim. stoke city olmasa etebo'yu bile alamiyorduk. dönüp dolasip ayni isimler etrafinda dönüp kendimizi kandiriyoruz.

Bu gelirse şamp falan olamayı
Aptal saptal özürlü pas oyununa devam eder kanser oluruz.

Züper ligde şampiyon dinamik adamlar varsa kesin. 2 hızlı kanat 2 koşan orta daha 2 fişek bek.

Sen gelme!

Üst Alt