#6 Jem Paul Karacan - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#6 Jem Paul Karacan

ne diyelim hayirli olsun artik

bi kac sene önce begeniyordum aslinda ama adam 181 gün sakat kalmis gecen sezon ve biz Ingiltere ikinci lig oyuncusuna 600 bin euro maas veriyoruz

Vasat statlar yıl 2014

Ekli dosyalar

• Ekran Alıntısı.JPG
    Ekran Alıntısı.JPG
    67.2 KB · Görüntüleme: 35
  • Ekran Alı2ntısı.JPG
    Ekran Alı2ntısı.JPG
    93.4 KB · Görüntüleme: 40
Haybeye giden paralar, cukkalanan paracıklar, yazık valla sarp barış dönemine geri dönüyoruz.
Ligi domine edecekken şikecilere hediye etmenin anlamı ne.

Hayırlı olsun demeyeceğim .Eksiğimiz sanki buymuş gibi. Yazıklar olsun sizin gibi yönetime

emegi gecen herkesin gozleri kör olsun .. surum surum surunsun !!

Bu adam muzmin sakat !! Elimizde 46 tane futbolcu var , daha kadrodan adam gondermeden ne adam aliyorsun be geri zekalilar , hemde boyle LESH adamlar !!

birde 600.000 EURO maas bagliyorsun seneye kiralik verip cope dokuyorsun

Hayırlı olsun. İbrahim Coşkun ve Birhan gibi yetenekli gençleri değerlendirmek varken, bu adamın ( son 3 sezonuna bakarak söylüyorum ) alınması acayip saçma. Yani anlamıyorum bu çocuklar artık bu sezon da şans verilmezse tamamen yok olacaklar. Jem'in stilini beğenirdim ama, öyle bir sakatlık dönemi yaşadı ki, ben futbolu bıraktı sanıyordum. Umarım açılan bu yolu çok çok iyi değerlendirip, kendisine güvenenleri utandırmaz.

Son iki sezonda yani 2013-14 ve 2014-15 ingiltere ikinci liginde 1000dk bile süre oynamamis oyuncu transfer ediliyorsa kimse kusura bakmasin ben bu transfer yapanlara küfür ederim.

Bana rotasyon ne oldugu bilmeyipte Jem rotasyon icin alindi diyen cikarsa acimam ana baci düz giderim!

Melo>Selcuk>Dzemaili>Hamit>Emre Mevcut durumda elimizdeki en iyi 5 merkez orta sahalari bunlar. Iki tanesi oynar, iki tanesi ROTASYON (rekabet, kupa, yorgunluk, sakatlik) saglar ve son olarak da bir tanesi sezon basinda fazla oynamayacigini bilen bir genc yetenk olur.

Simdi bizim kadroda, bu 5 merkez oyuncusu bile yetersiz görünürken! Sen gidip olan Yekta U.Gündogan Furkan Oguzhan, üstüne BILAL ve JEM i alirsan ben seni güzel anmam, buda gayet normal.

Kadroda tam 11 merkez orta sahasi oyuncusu oldu!! 11 transferin 6 tanesi yanlis transfer (yani sadece bu yönetim ve hamzaya sallamiyorum, öncekilerde payini aliyor merak etmeyin), Emre alt yapi, Melo Selcuk Dzemaili ve Hamit hepsinin o zamanki sartlarda anlasilir transferlerdir, verim alip almadigimiz burda mesajimi uzatir diye bu konuya girmiyorum...

MELO be DZEMAILI gidiyor diyenler de gelip bana BILAL ve JEM i korumasin! giden oyuncular kaliteli, avrupada isim yapmis kendilerini ispatlamais milli takim futbolculari, yerine gelenler ptt lige düsmemeye oynayan takimin transferleri seviyesinde!

Üst Alt