6 Maç 1 Galibiyet - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

6 Maç 1 Galibiyet

Çok kötü oynadık yanlış taktik ve kadro sürdük ama gel görki su 6 maçta 3 kirmizi yapılan operasyonda unutulmamalı. Bu sezonu asla unutmayın. Kendi eşekligimiz ayrı değerlendirilir ama şuraya bak bariz operasyon da yapılmış yani.

Çok kötü oynadık yanlış taktik ve kadro sürdük ama gel görki su 6 maçta 3 kirmizi yapılan operasyonda unutulmamalı. Bu sezonu asla unutmayın. Kendi eşekligimiz ayrı değerlendirilir ama şuraya bak bariz operasyon da yapılmış yani.
Kendi esekligimiz olmasa hatalara rağmen ustlerde olurduk diye de ekleyeyim. Ben sahada rakip eksik kalsın veyahut hatalı gol yesin de öyle kazanabiliriz hissiyatını fazlasıyla tadiyorum. Sezon başında beri sakatlıklar aksilikler hiç de normal değil bu sene şampiyon olmamız adına birçok şey yaşandı ve yaşanmaya devam ediyor bunları da es geçemeyiz.

Totale bakarsak müthiş cenabet bir sezon yaşamakla beraber ümidimi de hiç yitiremiyorum.

Galatasaray in olduğu yerde umut vardır. o umudum hiç bitmedi. Matematiksel şansımız bitmediği sürece de bitmeyecek. Takımıma hocaya güvenim sonsuz. Bir dönem gamsizliktan puan kayıpları yaşanıyordu. Su dönem ise isteyip alamadığımız puanlar var. Oyuncuların açıklamaları surat ifadelerinden anlıyorum bunu. İnancimizi kaybetmedigimiz her gün kazanacağız. Kazandıkça inancımız daha da artacak. Yapacağız başaracağız.

GSC Mobile App

Kendi esekligimiz olmasa hatalara rağmen ustlerde olurduk diye de ekleyeyim. Ben sahada rakip eksik kalsın veyahut hatalı gol yesin de öyle kazanabiliriz hissiyatını fazlasıyla tadiyorum. Sezon başında beri sakatlıklar aksilikler hiç de normal değil bu sene şampiyon olmamız adına birçok şey yaşandı ve yaşanmaya devam ediyor bunları da es geçemeyiz.

Totale bakarsak müthiş cenabet bir sezon yaşamakla beraber ümidimi de hiç yitiremiyorum.

Galatasaray in olduğu yerde umut vardır. o umudum hiç bitmedi. Matematiksel şansımız bitmediği sürece de bitmeyecek. Takımıma hocaya güvenim sonsuz. Bir dönem gamsizliktan puan kayıpları yaşanıyordu. Su dönem ise isteyip alamadığımız puanlar var. Oyuncuların açıklamaları surat ifadelerinden anlıyorum bunu. İnancimizi kaybetmedigimiz her gün kazanacağız. Kazandıkça inancımız daha da artacak. Yapacağız başaracağız.

GSC Mobile App
Puan farkı 8 oldu ama halen ne FB nede bjk nin oynadığı futbol tad vermiyor sanırım bu yüzden biraz umut kalıyor içimizde çünkü herkes biliyor ikiside puanlar kaybedecek. Ama bu saatten sonra bizim tüm maçları alsak bile şansımız azaldi iyice. Bende son ana kadar hep iyimserdim ama son maçtan sonra açıkçası birşey olursa benim için mucizedir başkada açıklamasını yapamayiz

Ve işin ilginç tarafı sürekli kırmızı kart görmüşüz bu maçlarda tamam hakem falan ama takımda disiplin de yok. Bu bizim topçuların güçsüzlüğünden oluyor bi yandan da çünkü skoru bulamayınca ne yapacaklarını bilemiyorlar saçma sapan kart görüyorlar maç kaçıyor zaten bir de tüy dikiyorlar üzerine malesef.
Senin teknik direktör son üc sende toplam 30 mac (!!!!!!) ceza almis, hangi disiplin dan bahsediyoruz ki?

Ben özellikle ilk 45 dakikaya takiliyorum, temposuz devamli top geri dörtlüde, Marcao Donka, Donk Musleraya Muslera sol beke, sol bek stopere, stoper sag beke sag bek kaleciye, yani maçin büyük bir bölümü kendi yari sahamizda geçiyor...

Belhanda kadro dışı kalsa bu kadar kötü bir etki eder miydi takıma bilmiyorum ahini aldık heralde maç kaybedilebilir bunun hiç bir açıklaması yok baştan sona Hoca ve teknik kadroya yazar.

Takım hocaya ayak uydurarak rezil bi futbol oynuyo. Atandan tutana kadar herkes inanılmaz derecede formsuz. İlk 11 seçimleri kahredici boyutlarda.
Ama mart ayından bu yana sahadaki, masadaki kararlara aldırış etmeyen, seçime girebiliriz umuduyla taraftarın gazını almak için 59 öncesi şampiyonluk olayına kafayı takmış yönetim var. O yönetim kurulunda biraz cevval bir yönetici olsaydı şu hakem atamalarının, hakem kararlarının yarısı olmazdı eminim. Canaydın bile Ali Aydın'a düdüğünü astırmıştı.

Yönetim dönemini tamamlamlamistir geçen sene de Rize maçından sonra doğru düzgün galibiyet yok her sene ligin sonunda böyle. Bir düşüs normal değil

ulan şampiyon olacak takım ligin sonunda atağa geçer başında değil yarış atı dediğin son düzlükte belli eder kendini gerçi biz ligin başında da bir halt değildik ya

Hepimiz biliyoruz ki teknik direktör başka biri olsaydı şimdiye kadar çoktan şutlanırdı.

Terim'i severiz. Ama 6 maçta 1 galibiyetin sebebi kendidir. Her hafta bir oyun stili var. Ne oynadığımız konusunda hiçbir fikrim yok. Sakatlıklar etkendir tabi ama o da bir yere kadar. Sadece Fatih Terim ruhu, cihat mantığıyla oynasalar bile bu çok daha iyi olurduk.

Üst Alt