6 Numara İçin Hedef Bakayoko - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Bonservisi ile almamız imkansız. Opsiyon falan koydursan bile alamazsın. Pahalı bir transfer olur. 1 yıl yerine 2 yıl kiralanabilirse o zaman maliyetinin pek bir önemi kalmaz fazlasıyla katkısı olacaktır 2 sezon. Ama zor bir transfer hedefi olduğunu kabul edelim.

Premier lige belki ayak uyduramadı belki monacodaki hali yok. Zaten eski hali olsa stslye nasıl kiralayacağız ? Bakayoko banegadan sonra en çok istediğim transfer.

Galatasaray, Bakayoko'yu kiralamak için Chelsea ile müzakerelere başladı. [thesun]

CHELSEA are set to offload Tiemoue Bakayoko on another season long loan as Galatasaray open talks for the midfielder.

The Frenchman returned to Stamford Bridge this summer after spending the last campaign on loan with AC Milan.
But after the Serie A giants snubbed the chance to make the move permanent for £32million the ex-Monaco man joined up with new Chelsea boss Frank Lampard.
However, it is understood the 24-year-old has failed to impress during pre-season with Blues chiefs wanting to offload the midfielder.

Son düzenleme:
Baslik nedeniyle bedenimde ve ruhumda olusacak hasara bagli tedavi masraflarimin forum tarafindan karsilanmasi icin gerekli hukuksal yollara basvuracagimi belirtirim.

Baslik nedeniyle bedenimde ve ruhumda olusacak hasara bagli tedavi masraflarimin forum tarafindan karsilanmasi icin gerekli hukuksal yollara basvuracagimi belirtirim.
Lan kap geldi sandim bu nasıl başlık kafayımi yedin mehmetcim

ANE-LX1 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Sorry

kap zannetim yav heyecanlanmıştım

1353511_o2a63.jpg

Üst Alt